Kai kankina bėrimai ar kitos odos problemos, nuo seno yra galvojama,  kad tai – alergija. Bet ar visada tai yra tiesa? Vokietijos mokslininkai sukūrė naują technologiją, padedančią ištirti maisto produktus, kurių žmogaus organizmas netoleruoja, bet nėra jiems alergiškas. Šis tyrimas vadinamas maisto netoleravimu.

Maisto netoleravimas yra labai dažnas reiškinys. Manoma, kad kas antras žmogus turi šią problemą, tačiau dažniausiai apie tai nesusimąsto. Apsunkimą po valgio, virškinimo sutrikimus aiškina persivalgymu, galvos skausmą ar net migreną slopina vaistais, odos ligas šalina tepalais, o su nuolatiniu nuovargiu ir nutukimu tiesiog susitaiko. Žmonės šių problemų nesusieja su vartojamu maistu  todėl, kad sveikatos sutrikimai pajaučiami ne iš karto. Jie gali pasijausti net po 72 valandų! Tada kankina arba virškinimo sutrikimai, arba skrandžio ir žarnyno problemos, arba galvos skausmai, migrena, arba odos ligos, arba bendras nuovargis ir silpnumas, arba nemažėja svoris ir pan.

ImuPro tyrimu iš kraujo ištiriama organizmo reakcija į maisto produktus, kurių nevartojant  galima greitai atsikratyti nuolat varginančių sveikatos, odos, virškinimo, viršsvorio problemų ir pagerinti bendrą organizmo būklę be didelių pastangų.

Nevartojant netoleruojamų maisto produktų, vos per kelias savaites matomi ryškūs sveikatos pokyčiai.

MAISTO NETOLERAVIMAS – TAI NE KLASIKINĖ MAISTO ALERGIJA !

Pateikiame kelis klinikinius pavyzdžius, kaip atlikus ImuPro tyrimą, identifikavus netinkamus maisto produktus, buvo laikytasi rekomendacijų ir pasiekta teigiamų rezultatų.

KAS YRA IMUPRO?

ImuPro tyrimas yra gerai žinomas vokiečių produktas ir vienas iš rinkos lyderių pasaulyje. ImuPro tyrimas ištiria IgG kiekį kraujyje, konkretiems maisto produktams. Šis tyrimas vadinamas maisto netoleravimu. Vokietijoje tyrimas atliekamas nuo 2000 metų. Daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje sėkmingai atlieka šį tyrimą. Vokietijoje atliekama apie 6000 tyrimų per mėnesį. 1996 m. R-Biopharm kokybės valdymo sistema buvo sertifikuota pagal tarptautinį standartą ISO 9001. 2003 metais bendrovė gavo ISO 13485 kokybės valdymo sertifikatą. R-Biopharm turi ilgametę patirtį alergijos (I ir III tipo) ir kitose srityse. Siūlo įvairius tyrimus IgE ir IgG nustatymui iš žmogaus serumo bei kapiliarinio kraujo. Visi bandymai įteisinti ir pažymėti CE ženklu. Dėl to reagentai ir plokštelės atitinka aukščiausius kokybės standartus. Kasmet atliekami tarp laboratoriniai tyrimai, siekiant užtikrinti nuoseklumą ir kokybę.

tarp labor jpgimupro sertifikatasImuproImupro1Imupro2imupro3

 

ImuPro tyrimo esmė – imunofermentinės (IFA) analizės metu nustatomi specifinių IgG antikūnų kiekis, konkretiems maisto produktams. Tyrimas atliekamas ELISA metodu.

ImuPro tyrimas atliekamas RIDASCREEN Spec. IgG Foodscreen reagentais, kurie vieninteliai pasaulyje kalibruoti pagal Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO TPG 67/86 for human IgG) rekomendacijas.

ImuPro tyrimui imamas veninis kraujas. Prieš atliekant tyrimą nebūtina specialiai pasiruošti – galima valgyti, gerti, naudoti kosmetiką, vartoti medikamentus. Tyrimo rezultatams tai įtakos neturės.

Gydytojas dietologas konsultuoja pacientus prieš atliekant ImuPro tyrimą ir/ar gavus ImuPro tyrimo atsakymo rezultatus. Konsultacijos telefonu ir el. paštu neteikiamos.Daugiau informacijos dėl konsultacijos teiraukitės Mob. tel. +370 650 15731.

ImuPro galima atlikti vaikams nuo 2 metų amžiaus.

Jaunesniems vaikams tyrimo atlikimas nėra tikslingas, nes IgG1, IgG2, IgG3 antikūnai į vaikučio organizmą patenka per placentą (nėštumo metu) ir per motinos pieną (maitinant mamos pienu). Šie antikūnai išlieka vaiko organizme apie 2 metus. Jei kūdikis maitinamas mamos pienu iki 1 metų, tuomet vaiko organizme antikūnai išlieka iki 3 metų, todėl užtenka tyrimą atlikti tik mamai. Jei kūdikis nebuvo maitinamas mamos pienu, o gavo tik mišinukus, tuomet IgG antikūnai vaiko organizme išlieka iki 2 metų amžiaus. (alergologas-imunologas A.Popovich)

ImuPro tyrimą jau penkerius metus atlieka viena pažangiausių ir patikimiausių medicinos laboratorijų Lietuvoje UAB Medicina practica laboratorija. Galutiniai duomenys gaunami per 10 -15 darbo dienų (kartais ir greičiau).

2013 metais buvo įkurta Tarptautinė ImuPro mokslinė patariamoji taryba, sudaryta iš gydytojų ir mokslininkų komiteto. Šis komitetas suburtas iš septynių pasaulio šalių: Prancūzija, Šveicarija, Ispanija, Vokietija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Lenkija. Komiteto vadovas dr. Camille Lieners. Valdybos nariai turi dešimtmetę patirtį atliekant ImuPro tyrimą. Kas dvejus metus ši mokslinė taryba susirenka aptarti naujoves bei atliktus mokslinius tyrimus IgG nustatyme bei alergijos diagnostikoje ir kitomis temomis susijusiomis su imunologija. Dalijamasi patirtimi ir geriausiais praktikos pavyzdžiais, taip siekiant pagerinti diagnostiką ir pagalbą pacientams ir nuolat tobulinti mūsų ImuPro tyrimo atlikimą.

2013 m. lapkričio mėn. vyko Tarptautinis susitikimas Darmstad, Vokietijoje.

rbioph_03

2015 m. gegužės mėn. vyko Tarptautinis susitikimas Dubajuje, JAE.

Gruppe-1

Atliekamos IgG studijos maisto netoleravimui ištirti

 

Galima rinktis ir atlikti:

ImuPro Screen (22 maisto produktai) – individualus maisto netoleravimo tyrimas, sudarytas iš pagrindinių 22 maisto produktų. (Daugiau info…)

ImuPro Basic (90 maisto produktų) – maisto netoleravimo tyrimas, sudarytas iš 90 pagrindinių maisto produktų. Tai tie produktai, kuriuos dažniausiai vartoja žmogus kiekvieną dieną. (Daugiau info…)

ImuPro Complete (270 maisto produktų + Candida) –  maisto netoleravimo tyrimas, sudarytas iš 90 pagrindinių maisto produktų, vartojamų kiekvieną dieną, 90 alternatyvių maisto produktų ir 90 ekskliuzyvinių maisto produktų (dažikliai, saldikliai, konservantai). (Daugiau info…)

 

 

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...