[custom_table style=”2″]

 

 

ImuPro Screen (22) 

ImuPro Basic (90) 

ImuPro Complete (270)

ImuPro yra tyrimas, specifiniams IgG antikūnams nustatyti.

Esant padidėjusiam jautrumui maistui imuninė sistema reaguoja į maisto produktus ir gamina specifinius IgG antikūnus. Atliekant kraujo imunofermentinę analizę nustatomas konkretiems maisto produktams specifinių IgG antikūnų kiekis. Jei šių antikūnų aptinkama daug, tai gali reikšti, kad jūsų organizme vyksta lėtiniai uždegiminiai procesai. Uždegimų procesų sukelti simptomai išryškėja ne staiga, o tik po tam tikro laiko (po kelių valandų ar net dienų).

ImuPro tyrimu iš kraujo ištiriama organizmo reakcija į maisto produktus, kurių nevartojant galima greitai atsikratyti nuolat varginančių sveikatos problemų ir pagerinti bendrą organizmo būklę be didelių pastangų.

Atlik ImuPro tyrimą jei vargina šie simptomai:

  • VIRŠKINIMO SUTRIKIMAI (pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, Krono liga, viduriavimas, dirgliosios žarnos sindromas, pykinimas)
  • LĖTINIS SKAUSMAS (galvos skausmas, migrena, fibromialgija)
  • VIRŠSVORIS (varginančios svorio problemos, nutukimas)
  • ODOS PROBLEMOS (atopinis dermatitis, egzema, žvynelinė (psoriazė)).

Galima rinktis ir atlikti:

ImuPro Screen – ištiria 22 maisto produktus

ImuPro Basic – ištiria 90 pačių svarbiausių maisto produktų

ImuPro Complete – ištiria 270 maisto produktų ir maisto priedų

 

Nevartojant maisto produktų, kuriems nustatytas padidėjęs jautrumas, vos per kelias savaites matomi ryškūs sveikatos pokyčiai.

ImuPro tyrimas yra išskirtinis nes:

  1. Prieš atliekant tyrimą, nebūtina specialiai pasiruošti – galima valgyti, gerti, naudoti kosmetiką.

Tyrimo rezultatams tai įtakos neturi.

  1. Nustato specifinius IgG antikūnus konkretiems maisto produktams.
  2. Kiekvienas netoleruotinas maisto produktas įvertinamas pagal reakcijos stiprumą.
  3. Kiekvienas pacientas gauna individualų atsakymą su išsamia ataskaita apie gautus tyrimo rezultatus. Atsakymai pasirinktinai gali būti pateikti anglų, rusų ir lietuvių kalbomis.
  4. Prieš atliekant ImuPro tyrimą ir/ar gavus ImuPro tyrimo atsakymo rezultatus yra galimybė pasikonsultuoti su gydytoju dietologu.

ImuPro tyrimui imamas veninis kraujas, užtenka vieno biocheminio mėgintuvėlio. Tyrimas atliekamas ELISA metodu.

ImuPro tyrimui atlikti naudojami RIDASCREEN Spec. IgG Foodscreen reagentai, kurie vieninteliai pasaulyje kalibruoti pagal Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO TPG 67/86 for human IgG) rekomendacijas.

ImuPro – tai sertifikuotas ir plačiai pasaulyje žinomas vokiečių produktas, Vokietijoje pradėtas taikyti dar 2000 metais ir jau spėjęs tapti vienu iš rinkos lyderių.

Patvirtintų tarptautinių standartų IgG tyrimų rezultatams įvertinti nėra, reikšmės vertinamos kaip rekomendacijos mitybos planui sudaryti.

Padidėjusio jautrumo maisto tyrimai nėra įtraukti į Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos alergijos diagnostikos algoritmą.

Daugiau informacijos

[/custom_table]