Pirmoji Lietuvoje privati „Medicina practica“ laboratorija, 2000 m. Vilniuje įsteigta gydytojo Svajūno Barakausko, sukūrė vieną pažangiausių medicinos laboratorinių tyrimų tinklų Baltijos regione.

Aukščiausių standartų naujausios tyrimų technologijos ir atidumas, inovatyvumas ir profesionalumas, dėmesys kiekvienam pacientui ir sveikatos profilaktikos akcijos – taip dirba atestuotų medicininių tyrimų laboratorijų tinklas „Medicina practica“. 

Sukaupėme unikalios darbo patirties. Mūsų profesionalumu pasitiki ir atlikti tyrimus užsako per 200 valstybinių, privačių gydymo įstaigų ir šimtai tūkstančių žmonių. 

„Medicina practica“ laboratorijos 33 padaliniai veikia didžiojoje Lietuvos dalyje. Čia dirba virš 200 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Laboratorija yra akredituota Lietuvos Nacionalinio akreditacijos biuro, EA MLA ir ILAC MRA signataro, tyrimų veiklai standarto LST EN ISO 15189:2013 „Medicinos laboratorijos. Kokybės ir kompetencijos reikalavimai“ atitikčiai.

MES PADEDAME


Atliekame per pusės tūkstančio skirtingų kraujo ir šlapimo tyrimų spektrą: bendraklinikinių, vėžio, alergijos, skydliaukės hormonų, inkstų, kepenų fermentų, osteoporozės, lytiškai plintančių ligų, citologinių, genetinių ir kt. Išsitirti galima ir be gydytojo siuntimo.

Siūlome kelias dešimtis sveikatos profilaktikos tyrimų programų. Be to, gyventojus reguliariai kviečiame į įvairias akcijas, kurių metu tyrimus atliekame daug pigiau. Mūsų mobilioji laboratorija lanko atokiausius šalies kampelius ir vykdo nemokamas pagyvenusių žmonių patikros programas.

Remiame tokių sporto komandų, kaip Panevėžio „Lietkabelis“, Šiaulių „Šiauliai“ ir kt., sportininkų sveikatos patikras. Bendradarbiaujame su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK) ir Lietuvos olimpiniu fondu (LOF). Rūpinimasis profesionalių sportininkų sveikata prilygsta juvelyriniam darbui – tam reikalingi tiek aukščiausios kvalifikacijos specialistai, tiek geriausia, naujausių technologijų standartus atitinkanti medicininė įranga. Sutartis su LTOK mums – malonus iššūkis, džiaugiamės ir vertiname galėdami dirbti išvien. Tikimės, kad ilgametė mūsų darbo patirtis padės dar efektyviau saugoti geriausių mūsų šalies sportininkų sveikatą. Kartu sieksime naujų pergalių.

Taip pat mums malonu vykdyti edukacinę veiklą – „Medicina practica“ laboratorijose dažnai svečiuojasi studentų ir moksleivių grupės.

MUS STIPRINA


Tiksliai įspėti apie dar tik artėjančią grėsmę pacientų sveikatai mums itin padeda bendradarbiavimas su analizatorių ir reagentų gamybos pasauliniais lyderiais ROCHE, ABBOTT, SIEMENS ar INTERLUX grupe, kurių sukurtos pažangios technologijos įdiegtos mūsų laboratorijose.

Ne tik modernius analizatorius, bet ir naujausias tyrimų metodikas „Medicina practica“ laboratorijose įdiegiame praktiškai vienu metu kaip ir Vakarų Europos pažangios laboratorijos.

Bendradarbiaujame su didžiosiomis Lietuvos – Santaros, Kauno – klinikomis, taip pat – su Vokietijos, Slovakijos, Latvijos, Kipro, Lenkijos ir kitų šalių medicininių tyrimų laboratorijomis. Mūsų laboratorijoje atliekami medicinos mokslo darbai.

UŽTIKRINAME TYRIMŲ KOKYBĘ


  • UAB Medicina practica laboratorija yra akredituota Lietuvos Nacionalinio akreditacijos biuro, EA MLA ir ILAC MRA signataro, tyrimų veiklai standarto ISO 15189 atitikčiai. Akreditavimo pažymėjimas LA.186-09. Akredituotos veiklos ir padalinių sąrašas gali būti pateiktas paprašius.
  • Nuolat dalyvaujame tarptautinėse išorinėse tyrimų kokybės ir tikslumo tikrinimo programose: Labquality (Suomija) ir RIQAS (Didžioji Britanija).
  • Tyrimams naudojame tik sertifikuotus reagentus.
  • Reguliariai atnaujiname laboratorinę įrangą.
  • Nuolat tobuliname darbuotojų aukštą kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.