fbpx

Pirmoji Lietuvoje privati „Medicina practica“ laboratorija, 2000 m. įsteigta gydytojo Svajūno Barakausko, sukūrė vieną patikimiausių medicinos laboratorinių tyrimų tinklų Lietuvoje, kuris žinomas visose Baltijos šalyse.

Pažangiausios laboratorinių tyrimų technologijos ir atidumas, atvirumas ir novatoriškumas, dėmesys pacientams ir sveikatos profilaktikos akcijos – taip dirba atestuotų medicininių tyrimų laboratorijų tinklas „Medicina practica“.

 

Atliekame apie 200 skirtingų kraujo ir šlapimo tyrimų: bendraklinikinių, vėžio, alergijos, skydliaukės hormonų, inkstų, kepenų fermentų, osteoporozės, lytiškai plintančių ligų, citologinių ir kt.

Galima pasirinkti apie 30 sveikatos profilaktikos tyrimų programų. Reguliariai kviečiame į akcijas „Apsaugok širdį nuo blogojo cholesterolio!“, „Prostata – vyro gyvenimo kokybė!“, „Skydliaukė – tavo gyvenimo laikrodis!“, „Nusimesk anemijos kilpą!“,„Sveikink pavasarį be alergijos!“ , „Vitamino D turėsi – sveikatai padėsi!“. Jų metu tyrimus atliekame su didele nuolaida.

Tiksliai įspėti apie dar tik artėjančią grėsmę pacientų sveikatai mums itin padeda analizatorių ir reagentų pasaulinės gamybos lyderės „Roche“ mūsų laboratorijose įdiegtos naujausios technologijos.

„Medicina practica“ laboratorijose ne tik modernius analizatorius, bet ir naujausias tyrimų metodikas įdiegiame praktiškai vienu metu kaip ir Vakarų Europoje. Todėl mūsų pacientai gauna tokius pat aukščiausių standartų tyrimus kaip, tarkime, Vokietijoje ar Prancūzijoje.

Mums laboratorinius tyrimus patiki per 200 valstybinių, privačių gydymo įstaigų ir šimtai tūkstančių žmonių. Esame atlikę daugiau nei 8 mln. tyrimų – susidarytų maždaug po tris tyrimus kiekvienam Lietuvos gyventojui.

„Medicina practica“ medicininių tyrimų laboratorijos buveinė įsikūrusi Vilniaus Santariškėse, o padaliniai veikia šalies didžiojoje dalyje – Kaune,KlaipėdojeŠiauliuosePanevėžyjeMažeikiuoseTauragėjeKretingojeNaujojoje Akmenėje,  Zarasuose,  ŠilalėjeIgnalinoje, Šilutėje

Tyrimų kokybę ir tikslumą užtikriname:

  • nuolat dalyvaudami tarptautinėse išorinėse tyrimų kokybės ir tikslumo tikrinimo programose: Labquality (Suomija) ir RIQAS (Didžioji Britanija);
  • tyrimams naudodami tik sertifikuotus reagentus;
  • planingai ir reguliariai atnaujindami laboratorinę įrangą;
  • nuolat tobulindami darbuotojų aukštą kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

 

LICENCIJA 1 LICENCIJA 2 LICENCIJA 3 LICENCIJA 4 LICENCIJA 5 LICENCIJA 6 LICENCIJA 7 LICENCIJA 8 LICENCIJA 9 LICENCIJA 10 LICENCIJA 11 LICENCIJA 12 LICENCIJA 13 LICENCIJA 14 LICENCIJA 15 LICENCIJA 16 LICENCIJA 17 LICENCIJA 18 LICENCIJA 19 LICENCIJA 20 LICENCIJA 21

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...