Apie mus

Pirmoji Lietuvoje privati „Medicina practica“ laboratorija, 2000 m. Vilniuje įsteigta gydytojo Svajūno Barakausko, sukūrė vieną pažangiausių medicinos laboratorinių tyrimų tinklų Baltijos regione.

Aukščiausių standartų naujausios tyrimų technologijos ir atidumas, inovatyvumas ir profesionalumas, dėmesys kiekvienam pacientui ir sveikatos profilaktikos akcijos – taip dirba atestuotų medicininių tyrimų laboratorijų tinklas „Medicina practica“. 

Sukaupėme unikalios darbo patirties. Mūsų profesionalumu pasitiki ir atlikti tyrimus užsako per 200 valstybinių, privačių gydymo įstaigų ir šimtai tūkstančių žmonių. 

„Medicina practica“ laboratorijos 28 padaliniai veikia didžiojoje Lietuvos dalyje. Čia dirba virš 200 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Laboratorija atitinka tarptautinio ISO 15189 standarto reikalavimus. 

MES PADEDAME

Atliekame per pusės tūkstančio skirtingų kraujo ir šlapimo tyrimų spektrą: bendraklinikinių, vėžio, alergijos, skydliaukės hormonų, inkstų, kepenų fermentų, osteoporozės, lytiškai plintančių ligų, citologinių, genetinių ir kt. Išsitirti galima ir be gydytojo siuntimo.

Siūlome kelias dešimtis sveikatos profilaktikos tyrimų programų. Be to, gyventojus reguliariai kviečiame į įvairias akcijas, kurių metu tyrimus atliekame daug pigiau. Mūsų mobilioji laboratorija lanko atokiausius šalies kampelius ir vykdo nemokamas pagyvenusių žmonių patikros programas.

Remiame tokių sporto komandų, kaip Panevėžio „Lietkabelis“, Šiaulių „Šiauliai“ ir kt., sportininkų sveikatos patikras. Taip pat mums malonu vykdyti edukacinę veiklą – „Medicina practica“ laboratorijose dažnai svečiuojasi moksleivių grupės.

MUS STIPRINA

Tiksliai įspėti apie dar tik artėjančią grėsmę pacientų sveikatai mums itin padeda bendradarbiavimas su analizatorių ir reagentų gamybos pasauliniais lyderiais ROCHE, ABBOTT, SIEMENS ar INTERLUX grupe, kurių sukurtos pažangios technologijos įdiegtos mūsų laboratorijose.

Ne tik modernius analizatorius, bet ir naujausias tyrimų metodikas „Medicina practica“ laboratorijose įdiegiame praktiškai vienu metu kaip ir Vakarų Europos pažangios laboratorijos.

Bendradarbiaujame su didžiosiomis Lietuvos – Santaros, Kauno – klinikomis, taip pat – su Jungtinių Amerikos Valstijų, Vokietijos, Slovakijos, Latvijos, Lenkijos ir kitų šalių medicininių tyrimų laboratorijomis. Mūsų laboratorijoje atliekami medicinos mokslo darbai.

UŽTIKRINAME TYRIMŲ KOKYBĘ

  • Nuolat dalyvaujame tarptautinėse išorinėse tyrimų kokybės ir tikslumo tikrinimo programose: Labquality (Suomija) ir RIQAS (Didžioji Britanija).
  • Tyrimams naudojame tik sertifikuotus reagentus.
  • Reguliariai atnaujiname laboratorinę įrangą.
  • Nuolat tobuliname darbuotojų aukštą kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

MUS RASITE

„Medicina practica“ medicininių tyrimų laboratorijos administracija įsikūrusi P. Baublio g. 4, LT-08406, Vilnius, o padaliniai, kuriuose yra kraujo paėmimo paslauga veikia Vilniuje, KauneKlaipėdojeŠiauliuosePanevėžyjeMažeikiuoseTauragėjeNaujojoje AkmenėjeZarasuoseŠilalėjeŠilutėjeVisagine.

Maloniai kviečiame atvykti. Mes galime Jums padėti!

Susisiekite dėl bendradarbiavimo