Būkite energingi, sveiki ir laimingi!

Treniruokite raumenis ir būsite sveikesni!

Tinkamai maitindamiesi, atsižvelgdami į individualius „ImuPro“ tyrimo rezultatus ir mankštindami raumenis būsite sveikesni.

Mes visi žinome apie širdies ir kraujagyslių sistemai skirtų treniruočių naudą širdžiai – tokios treniruotės mažina cholesterolio kiekį, kraujo spaudimą ir užkerta kelią atsparumo insulinui formavimuisi.

Nesvarbu, ką darysite – vaikščiosite, važinėsite dviračiu ar bėgiosite ristele, bet kuri širdies plakimo dažnį spartinanti treniruotė padės deginti kalorijas ir tirpdyti antsvorį. Nepamirškime lieknėjimo privalumų – atrodysite ne tik geros formos ir džiaugsitės gražia figūra, bet ir padidėjus raumeniniam audiniui deginsite kalorijas net ir pasibaigus treniruotei.

Vis dėlto tai tėra tik pusė kelio į sėkmę.

Jėgos treniruotės taip pat yra būtinoji subalansuotos tinkamo fizinio pasirengimo programos dalis. Treniruojantis pagal tokią programą sutvirtės jūsų raumenys ir jungiamieji audiniai, sulėtės senstant spartėjantys raumeninio audinio nykimo procesai, padidės kaulų tankis, sumažės sužeidimų bei traumų rizika ir susilpnės sąnarių uždegimo keliamas skausmas.

Kaip „ImuPro“ gali jums padėti pasiekti šį tikslą?

Ar žinojote, kad lėtinis uždegimas yra viena iš pagrindinių atsparumo insulinui priežasčių? Pagrindinis kaltininkas – uždegiminį organizmo atsaką sukeliantis netinkamas maistas. „ImuPro“ tyrimas nustatys tuos maisto produktus, kurie uždegimą sukelia būtent jums.

Fiziniai pratimai ir individualaus „ImuPro“ tyrimo rezultatais pagrįsta tinkama mityba prisidės prie geresnės jūsų sveikatos.

Taigi, kodėl jūs delsiate? Imkitės priemonių jau dabar!

Atlikite „ImuPro“ tyrimą šiandien, pradėkite tinkamai maitintis ir treniruokite savo raumenis – būsite sveikesni!