Naujienos

Būkite ramūs dėl savo sveikatos! Profilaktinė asmens sveikatos ištyrimo programa vyrams laboratorijoje MEDICINA PRACTICA (siūlome tyrimų programą ir moterims)

By 2015/04/23 gegužės 8th, 2015 No Comments

Artėja Motinos ir Tėvo diena, tad skirkite patiems brangiausiems žmonėms daugiau dėmesio bei šilumos ir padovanokite galimybę nuodugniai pasitikrinti sveikatą, kad gyventi būtų gera ir ramu! Šiandien moterims ir vyrams siūlome profilaktinę sveikatos ištyrimo programą medicininių tyrimų laboratorijose MEDICINA PRACTICA beveik visoje Lietuvoje už ypatingą kainą.

531980367.494.331.0.107.0.90

 

 

 

 

 

 

Bent vieną kartą per metus profilaktiškai pasitikrinti sveikatą privalo kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus, – juk labai svarbu laiku pastebėti pirmuosius organizmo pokyčius ir užkirsti kelią ligai. Deja, daugeliui sveikatos patikra dažnai atrodo ilga ir varginanti procedūra, kuriai reikia skirti daug laiko, kartais ir visą dieną. Tačiau Grupinis.lt Jums siūlo greitą ir paprastą sveikatos patikrinimą – Jums tereikia ateiti į medicininių tyrimų laboratoriją MEDICINA PRACTICA!

Pirmąją Lietuvoje medicininių tyrimų laboratoriją MEDICINA PRACTICA 2000 m. įsteigė gydytojas Svajūnas Barakauskas.Pažangiausios laboratorinių tyrimų technologijos ir atidumas, atvirumas ir novatoriškumas, dėmesys pacientams ir sveikatos profilaktikos akcijos – taip dirba vienas patikimiausių atestuotų medicininių tyrimų laboratorijų tinklas Lietuvoje.

Laboratorijose atliekama apie 200 skirtingų kraujo ir šlapimo tyrimų: bendraklinikinių, vėžio, alergijos, skydliaukės hormonų, inkstų, kepenų fermentų, osteoporozės, lytiškai plintančių ligų, citologinių ir kt. Be to, čia apsilankius galima pasirinkti apie 30 sveikatos profilaktikos tyrimų programų.

Tiksliai įspėti apie dar tik artėjančią grėsmę pacientų sveikatai padeda laboratorijose įdiegtos naujausios analizatorių ir reagentų pasaulinės gamybos lyderės „Roche” technologijos. Laboratorijose modernūs analizatoriai ir naujausios tyrimų metodikos įdiegiamos praktiškai vienu metu kaip ir Vakarų Europoje. Būtent todėl pacientai gauna tokius pat aukščiausių standartų tyrimus kaip, pavyzdžiui, Vokietijoje ar Prancūzijoje.

Taigi, pasinaudojus rūpestingu šios dienos pasiūlymu, Jums priklausys nuodugni laboratorinė asmens sveikatos patikrinimo programa – kompleksas pačių svarbiausių laboratorinių tyrimų, kurie atliekami tik iš kraujo mėginio.

Pirkdami šį Grupinis.lt kuponą galėsite pasirinkti moterims arba vyrams pritaikytą programą:

17,90 € / 61,81 Lt už 36 € / 124,30 Lt kainuojančią profilaktinę asmens sveikatos ištyrimo programą VYRAMS:
 • bendras kraujo tyrimas;
 • gliukozė (arba cukrus);
 • prostatos specifinis antigenas (PSA);
 • lipidograma – bendras cholesterolis, DTL-cholesterolis (arba „gerasis”), MTL-cholesterolis (arba „blogasis”), trigliceridai;
 • inkstų funkcijos rodikliai – kreatininas, šlapalas;
 • kasos fermentas – alfa-amilazė;
 • kepenų funkcijos rodikliai – aspartataminotransferazė (AST, GOT), alaninaminotransferazė (ALT, GPT), bendras bilirubinas ir tiesioginis bilirubinas.

19,90 € / 68,71 Lt už 40 € / 138,11 Lt kainuojančią profilaktinę asmens sveikatos ištyrimo programą MOTERIMS:

 • bendras kraujo tyrimas;
 • gliukozė (arba cukrus);
 • skydliaukės hormonai – tireostimuliuojantis hormonas (TSH, TTH) ir laisvas tiroksinas (LT4, FT4);
 • lipidograma – bendras cholesterolis, DTL-cholesterolis (arba „gerasis”), MTL-cholesterolis (arba „blogasis”) ir trigliceridai;
 • inkstų funkcijos rodikliai – kreatininas ir šlapalas;
 • kasos fermentas – alfa-amilazė;
 • kepenų funkcijos rodikliai – aspartataminotransferazė (AST, GOT), alaninaminotransferazė (ALT, GPT), bendras bilirubinas ir tiesioginis bilirubinas.

Vieno vizito metu iš kraujo bus ištirta:

 1. Širdies ir kraujagyslių sistemos būklė. Tam atliekama lipidograma arba kraujo riebalų tyrimas, kuris parodo net keturių organizmo riebalų kiekius. Sužinosite bendro cholesterolio, „gerojo” cholesterolio, „blogojo” cholesterolio ir bendrųjų riebalų (arba trigliceridų) kiekius.
 2. Gliukozė arba kraujo cukrus, kuris padeda įvertinti 21 amžiaus susirgimo – cukrinio diabeto – riziką. Kartu su lipidograma gliukozė padeda išaiškinti metabolinio sindromo atvejus.
 3. Bendras kraujo tyrimas – pagrindinis ir vienas svarbiausių kraujo tyrimų. Šis tyrimas parodo net 26 skirtingus kraujo ląstelių rodiklius ir padeda įvertinti uždegiminius procesus organizme (leukocitų arba baltųjų kraujo ląstelių skaičius, jų procentinis ir skaitinis pasiskirstymas). Įvertinama mažakraujystė arba anemija ir jos sunkumo laipsnis (eritrocitų (raudonųjų kraujo ląstelių) skaičius, dydis, hemoglobino kiekis). Kraujo krešėjimo ląstelių (trombocitų) pokyčiai.
 4. Inkstų funkcinė veikla, kurią parodo du tyrimai, parodantys filtracinę ir ekskrecinę inkstų funkciją. Inkstai – tai organizmo valymo įrenginiai. Jų veiklą gali pažeisti šlapimo takų ir kitos uždegiminės ligos, kai kurie vaistai, toksinai ir kt.
 5. Kasos veikla. Kasa – tai virškinimo fermentus ir kai kuriuos hormonus gaminanti liauka. Kasos pagalba galime suvirškinti riebalus ir įsisavinti gliukozę. Pagrindinis kasos funkcijos rodiklis – tai kasos fermentas alfa-amilazė, padedantis įvertinti kasos pažeidimą.
 6. Kepenų funkcija. Kepenys – tai organizmo laboratorija, kurios veiklą gali sutrikdyti alkoholio, vaistų vartojimas, apsinuodijimai maistu ir toksinėmis medžiagomis, virusiniai hepatitai ir kt. ligos. Ištyrimo programoje yra du pagrindiniai kepenų fermentai (AST ir ALT), kurie parodo kepenų ląstelių pažeidimą, bei tulžies dažas (bilirubinas), kuris padeda įvertinti tulžies veiklą bei geltos pobūdį.
 7. Prostatos specifinis antigenas (PSA) (atliekamas tik vyrams) – tai pagrindinis prostatos vėžio profilaktikos ir diagnostikos tyrimas.
 8. Skydliaukės hormonai (atliekami tik moterims). Skydliaukės ligomis dažniausiai serga moterys, todėl ištiriami du pagrindiniai skydliaukės hormonai – tireostimuliuojantis hormonas (TSH arba TTH) ir laisvas tiroksinas (LT4 arba FT4). Pagal šių hormonų rezultatus galima nustatyti padidėjusi (hipertireozė, tireotoksikozė) ar sumažėjusi (hipotireozė, kreatinizmas) skydliaukės veikla.

Svarbi informacija:

 • visi tyrimai atliekami paėmus kraujo mėginį iš venos, todėl prieš atliekant tyrimus būtina bent 12–14 valandų būti nevalgius;
 • kraujo paėmimo procedūra įskaičiuota į kupono kainą;
 • tyrimų rezultatai galioja visoje Lietuvoje, bet kurioje gydymo įstaigoje;
 • tyrimus galima atlikti bet kokio amžiaus žmonėms.

Susirūpinote savo sveikata? Tuomet šiandien siūloma profilaktinė sveikatos ištyrimo programa verta Jūsų dėmesio – nepraleiskite progos nuodugniai pasitikrinti už labai patrauklią Grupinis.lt kainą. Paraginkite ir draugus bei artimuosius, juk nėra brangesnio turto už puikią sveikatą!

Akcijos kuponas