Trūksta geros nuotaikos, energijos ir atsparumo virusams? Su Fortivitum purškiamu Vitaminu D3 rezultatas čia ir dabar! Patogu naudoti ir užtenka ilgam! Tinka ir vaikams!

Nuoroda: https://www.fortivitum.lt/products/vitaminas-d3-imunine-sistema-ir-kaulu-sveikata

Pažangių technologijų būdu sukurta vitamino D3 forma, kuri užtikrina efektyvų įsisavinimą. Papurkškite nurodytą dozę į vidinę žando pusę ir per keletą sekundžių vitaminas pateks tiesiai į kraujotakos sistemą. Tai puiki alternatyva tabletėms ar kapsulėms, kurių įsisavinimui įtakos gali turėti žarnyno būklė.

Dozavimas

  • 1 papurškimas į vidinę žando pusę 1 kartą per dieną. Dėl individualios gydomosios dozės būtina pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku.
  • 1 purškiamoje dozėje (0,05 ml skysčio) yra 1000 TV/25 mcg (500 % RMV*) vitamino D3.
  • Purškiklyje yra 13,5 ml arba apie 240 dozių (papurškimų), todėl 1 flakono užtenka iki 8 mėn.

*RMV – referencinė maistinė vertė.

Fortivitum maisto papildai yra sukurti, kaip sprendimas įvairioms kasdieniškoms mūsų problemoms. Todėl kiekvienam asmeniui atrasime tinkamiausią purškiklį, pagal jų rutiną ir emocinę būseną.

Moksliniai tyrimai rodo, jog vitaminai purškiami į vidinę žando pusę, per kapiliarus patenka iš karto į kraujo sistemą, todėl elementų įsisavinimas siekia iki 93-95% !

Palyginimui, kapsulių ar tablečių įsisavinimas siekia vos 10-30%. Aktyvūs ingredientai jau yra pilnai ištirpę ir lengvai pasklinda per purkštuką, tai reiškia, kad sudėtyje esančių vitaminų ir mineralų prarijus organizmui jau nebereikia skaidyti todėl ima veikti iškart.

Vitaminai subalansuoti šiuolaikinio žmogaus poreikiams: veikia iškart, efektyviai, patogu naudoti. Specialiai sukurtas purkštukas skleidžia 30%-40% mažesnius lašelius – dulksną, kurie efektyviau ir greičiau prasiskverbia pro burnos gleivinėje esančius kapiliarus, užtikrindami maksimalų vitaminų įsisavinimą.

Tai – vieninteliai sterilūs vitaminai, kadangi jų vartojimo metu medžiagos nesiliečia prie jokių paviršių, ant kurių slypi įvairios bakterijos ir virusai.

Tinka visiems šeimos nariams, net ir jūsų mažiesiems, todėl vitaminų vartojimas taps kur kas paprastesniu ritualu. Tik keli papurškimai pusryčių metu ir jūs pasiruošę naujiems dienos iššūkiams.

Neviršyti rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Dėl tikslių vartojimo dozių tartis su gydytoju arba vaistininku.