Skip to main content

Titulinis / Genetika / Šeimos planavimo tyrimai

„CentoScreen®“ šeimos planavimo tyrimas

Tyrimas suteikiantis galimybę išsiaiškinti poras, kurioms yra rizika susilaukti kūdikio sergančio paveldėta genetine liga. Jei abu tėvai yra tos pačios genetinės ligos nešiotojai, rizika perduoti ligą kūdikiui padidėja 25%. Šeimos planavimo tyrimas atliekamas iš kraujo, kurio metu ištiriama 331 dažniausiai pasitaikanti genetinė liga.

Kokie yra šeimos planavimo tyrimo privalumai?

Šeimos planavimo tyrimas gali padėti partneriams priimti pagrįstus, jų vertybes atitinkančius sprendimus dėl šeimos planavimo. Jis leis poroms:
› tinkamai planuoti nėštumą;
› atlikti prenatalinę diagnostiką nėštumo metu ir nustatyti ar vaisius paveldėjo nustatytas ligas;
› pasirinkti tinkamą specialistą nėštumo laikotarpiui ir, jei būtina, gimdymui;
› pasiruošti vaiko su specialias poreikiais priežiūrai ir, jei įmanoma, gydymui.
› ieškoti alternatyvių variantų, pavyzdžiui, pasinaudoti donoro sperma ar donorės kiaušinėliu arba įsivaikinti;
„CentoScreen®“ šeimos planavimo tyrimas Jums ir Jūsų partneriui atliekamas tik kartą gyvenime. Jei nustatyta, kad esate ligos nešiotojas, ir turite naują partnerį, rekomenduojame nešiotojo tyrimą atlikti tik jam.

Kam „CentoScreen®“ būtų naudingas?

„CentoScreen®“ tinkamas sveikiems asmenims, planuojantiems ir besiruošiantiems nėštumui, arba asmenims, kurie jau laukiasi kūdikio ir norėtų įvertinti genetinės ligos perdavimo savo vaikams riziką.

*Nemokama gydytojo genetiko konsultacija teikiama atliekant tyrimą. Jei tyrimas neatliekamas, konsultacija apmokestinama nustatytu įkainiu.

Grįžti