Kodėl gydytojas nepastebi vaiko ligos

Taip gali atsitikti, jei buvo per mažai atlikta tyrimų. Dėl savo vaiko sveikatos pasistenkite daugiau – prieš Rugsėjo 1-ąją profilaktiškai pasitikrinkite ne dėl „varnelės“. Dabar daug pigiau pasinaudokite išsamesnio ištyrimo programa MEDICINA  PRACTICA laboratorijoje!

Vaiko kasmetinė sveikatos profilaktinė patikra kol kas labiau sukoncentruota į fizinę raidą: ūgį, svorį, laikyseną, regėjimą. Vis tik kraujo tyrimas yra pats svarbiausias, be kurio gydytojas net neturėtų pradėti kalbos apie sveikatą.

Tačiau bendro kraujo tyrimo (BKT) neretai nepakanka, jei norime anksti sustabdyti prasidėjusią lėtinę ligą. Pavyzdžiui, geležies stokos mažakraujystės pradžią bei jos slaptą formą atskleidžia tik feritino tyrimas. O BKT parodo šią dažną vaikų ligą tik tuomet, kai ji įsisenėja. Tuomet geležies atsargos organizme jau būna išsekusios.

MEDICINA  PRACTICA laboratorija siekia paskatinti kokybiškiau atlikti vaikų sveikatos patikrą. Todėl ji pasiūlė daug pigiau atlikti 7 profilaktinių tyrimų komplektą. Vieną kartą paėmus kraujo iš venos atliekami bendras kraujo, bendras baltymo (bendra organizmo, mitybos būklė, patinimai), gliukozės (energijos šaltinio rodiklis, cukrinis diabetas), kalcio tyrimas (kaulų būklė), feritino (geležies stokos anemija), vitamino D ( imuninė sistema) tyrimai.

Į komplektą įtrauktas šlapimo tyrimas padeda įvertinti inkstų ir šlapimo takų veiklą.

Šiemet laboratorijoje su didele nuolaida vaikams atliekamas ir tiksliausias latentinės tuberkuliozės testas „Quatiferon – TB Gold plus“, kuris nesukelia šalutinio poveikio, o atsakymas gaunamas greitai. Svarbu žinoti, kad jau kelerius metus Lietuvoje sparčiai daugėja šia labai pavojinga infekcija užsikrėtusių mažųjų pacientų.

Ligos praneša apie save ir neatlikus tyrimų, bet tada reikia gerokai daugiau laiko ir lėšų jas išgydyti.

Nauji mokslo metai – visai čia pat. Pradėkite juos sveiki!

AKCIJA! Didesnė nei 40 proc. nuolaida tyrimų komplektui – 6 kraujo (vienas paėmimas) ir 1 šlapimo tyrimas, tuberkuliozės tyrimas „Quatiferon – TB Gold plus“ – MEDICINA PRACTICA laboratorijoje. Nemokamas kraujo paėmimas. Prieš tyrimą būtina bent 12 val. nevalgyti. Iš anksto registruotis nereikia. Akcija – iki rugsėjo pab. Daugiau informacijos: https://medicinapractica.lt/mokslo-metus-pradekite-sveiki/