Skip to main content

Pienas yra vienas iš maisto produktų, kuris dažnai reaguoja į IgG maisto alergijos testą.

Jei Jūsų organizmas netoleruoja karvės pieno, šiandien jūs galite rasti įvairių alternatyvų savo pamėgtuose prekybos centruose.

Ar ieškote alternatyvų karvės pienui?

Šie produktai gali būti Jūsų pasirinkimas:

Sojos gėrimas: puikaus skonio pieno pakaitalas be glitimo ir laktozės, be pieno ir jo pėdsakų. Dažniausiai gėrimo sudėtyje yra natūralių cukrų. Sojos pienas gerai dera su sausais pusryčiais ir miusli , taip pat tinka kepiniams. Turi daug baltymų. Tinka netoleruojantiems laktozės ir pieno, vegetarams, veganams.

Avižiniai gėrimai: gaminami iš avižų grūdų. Avižinis pienas puikiai tinka kepiniams arba su miusli.

Migdolų gėrimas: Migdolų gėrimas yra idealus su miusli, sausiems pusryčiams ir padažams. Taip pat kepiniams. Suteikia riešutų aromatą.

Ryžių gėrimas: šis gėrimas gaminamaos iš ryžių. Jis labai tiks, jei jūsų organizmas netoleruoja glitimo.  Ryžių pienas labai tinka ryžių pudingui ir kepiniams.

Kokosų gėrimas: Skanu gerti šaltą arba šiltą. Tinka pilti į sausus pusryčius, kokteilius, balinti kavą arba arbatą. Taip pat gali būti naudojamas ruošiant įvairius padažus, pyragus, blynelius, pudingus ir kitus patiekalus.

Sojos pienas, migdolų pienas ir avižų pienas yra  labiausiai paplitusios alternatyvos karvės pienui!

Priimdami savo pasirinkimą, būtinai atkreipkite dėmesį, ar pieno gėrimuose nėra naudojamas per didelis cukraus kiekis. Be to, įsitikinkite, kad  šie produktai  papildyti kalciu ir vitaminu B12.