Kai kankina bėrimai ar kitos odos problemos, nuo seno yra galvojama, kad tai – alergija. Bet ar visada tai yra tiesa? Vokietijos mokslininkai sukūrė naują technologiją, padedančią ištirti specifinius IgG antikūnus, kurie parodo padidėjusį jautrumą tam tikriems maisto produktams, bet nėra jiems alergiškas.

 Organizmo reakcija į maisto produktus yra labai dažnas reiškinys. Manoma, kad kas antras žmogus turi šią problemą, tačiau dažniausiai apie tai nesusimąsto. Apsunkimą po valgio, virškinimo sutrikimus aiškina persivalgymu, galvos skausmą ar net migreną slopina vaistais, odos ligas šalina tepalais, o su nuolatiniu nuovargiu ir nutukimu tiesiog susitaiko. Žmonės šių problemų nesusieja su vartojamu maistu todėl, kad sveikatos sutrikimai pajaučiami ne iš karto. Jie gali pasijausti net po 72 valandų! Tada kankina arba virškinimo sutrikimai, arba skrandžio ir žarnyno problemos, arba galvos skausmai, migrena, arba odos ligos, arba bendras nuovargis ir silpnumas, arba nemažėja svoris ir pan.

 

Galima rinktis atlikti iš 3-jų palečių:

ImuPro Screen tyrimo metu ištiriama 22 maisto produktai (Daugiau info…);

ImuPro Basic tyrimo metu ištiriama 90 maisto produktų, prie tyrimo pridedamos individualios rekomendacijos bei nemokama gydytojo dietologo konsultacija (Daugiau info…);

ImuPro Complete tyrimo metu ištiriama 270 maisto produktų, prie tyrimo pridedama individualios rekomendacijos bei individualiai sudarytas receptų sąrašas (anglų arba rusų kalba). Po tyrimo pacientui suteikiama nemokama galimybė pasikonsultuoti su gydytoja dietologe (Daugiau info…).

 

Atlikite ImuPro tyrimą jei vargina šie simptomai:

  • VIRŠKINIMO SUTRIKIMAI (pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, Krono liga, viduriavimas, dirgliosios žarnos sindromas, pykinimas);
  • LĖTINIS SKAUSMAS (galvos skausmas, migrena, fibromialgija);
  • VIRŠSVORIS (varginančios svorio problemos, nutukimas);
  • ODOS PROBLEMOS(atopinis dermatitis, egzema, psoriazė).

ImuPro tyrimu iš kraujo ištiriama organizmo reakcija į maisto produktus, kurių nevartojant galima greitai atsikratyti nuolat varginančių sveikatos, odos, virškinimo, viršsvorio problemų ir pagerinti bendrą organizmo būklę be didelių pastangų.

Pateikiame kelis klinikinius pavyzdžius, kaip atlikus ImuPro tyrimą, identifikavus netinkamus maisto produktus, buvo laikytasi rekomendacijų ir pasiekta teigiamų rezultatų.

KAS YRA IMUPRO?

ImuPro tyrimas yra gerai žinomas vokiečių produktas ir vienas iš rinkos lyderių pasaulyje. ImuPro tyrimas ištiria IgG antikūnų kiekį kraujyje, konkretiems maisto produktams. Šis tyrimas dar vadinamas “maisto netoleravimu tyrimu”.  Reagentai ir plokštelės atitinka aukščiausius kokybės standartus. 1996 m. R-Biopharm kokybės valdymo sistema buvo sertifikuota pagal tarptautinį standartą ISO 9001. 2003 metais bendrovė gavo ISO 13485 kokybės valdymo sertifikatą. R-Biopharm turi ilgametę patirtį alergijos (I ir III tipo) ir kitose srityse. Siūlo įvairius tyrimus IgE ir IgG nustatymui iš žmogaus serumo bei kapiliarinio kraujo. Visi bandymai įteisinti ir pažymėti CE ženklu. Kasmet atliekami tarp laboratoriniai tyrimai, siekiant užtikrinti nuoseklumą ir kokybę.

ImuPro tyrimo esmė – imunofermentinės (IFA) analizės metu nustatomi specifinių IgG antikūnų kiekis, konkretiems maisto produktams. Tyrimas atliekamas ELISA metodu.

ImuPro tyrimas atliekamas RIDASCREEN Spec. IgG Foodscreen reagentais, kurie vieninteliai pasaulyje kalibruoti pagal Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO TPG 67/86 for human IgG) rekomendacijas.

ImuPro tyrimui imamas veninis kraujas. Prieš atliekant tyrimą nebūtina specialiai pasiruošti – galima valgyti, gerti, naudoti kosmetiką. Tyrimo rezultatams tai įtakos neturės.

Dėl detalesnės informacijos prieš tyrimo atlikimą galite kreiptis mob. nr.: +370 650 15731.

Po ImuPro tyrimo atlikimo konsultuoja gydytoja dietologė. Konsultacijos el. paštu neteikiamos.

ImuPro galima atlikti vaikams nuo 2 metų amžiaus.

Jaunesniems vaikams tyrimo atlikimas nėra tikslingas, nes IgG1, IgG2, IgG3 antikūnai į vaikučio organizmą patenka per placentą (nėštumo metu) ir per motinos pieną (maitinant mamos pienu). Šie antikūnai išlieka vaiko organizme apie 2 metus. Jei kūdikis maitinamas mamos pienu iki 1 metų, tuomet vaiko organizme antikūnai išlieka iki 3 metų, todėl tikslinga tyrimą atlikti mamai. Jei kūdikis nebuvo maitinamas mamos pienu, o gavo tik mišinukus, tuomet IgG antikūnai vaiko organizme išlieka iki 2 metų amžiaus. (alergologas-imunologas A.Popovich)

ImuPro tyrimą atlieka viena pažangiausių ir patikimiausių medicinos laboratorijų Lietuvoje UAB Medicina practica laboratorija. Galutiniai duomenys gaunami iki 10 darbo dienų (kartais ir greičiau).

2013 metais buvo įkurta Tarptautinė ImuPro mokslinė patariamoji taryba, sudaryta iš gydytojų ir mokslininkų komiteto. Šis komitetas suburtas iš septynių pasaulio šalių: Prancūzija, Šveicarija, Ispanija, Vokietija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Lenkija. Komiteto vadovas dr. Camille Lieners. Valdybos nariai turi dešimtmetę patirtį atliekant ImuPro tyrimą. Kas dvejus metus ši mokslinė taryba susirenka aptarti naujoves bei atliktus mokslinius tyrimus IgG nustatyme bei alergijos diagnostikoje ir kitomis temomis susijusiomis su imunologija. Dalijamasi patirtimi ir geriausiais praktikos pavyzdžiais, taip siekiant pagerinti diagnostiką ir pagalbą pacientams ir nuolat tobulinti mūsų ImuPro tyrimo atlikimą.

2013 m. lapkričio mėn. vyko Tarptautinis susitikimas Darmstad, Vokietijoje.
2015 m. gegužės mėn. vyko Tarptautinis susitikimas Dubajuje, JAE.
2018 m. balandžio mėn. vyko tarptautinis susitikimas Keiptaune, Pietų Afrikos Respublikoje
2019 m. kovo mėn. vyko tarptautinis susitikimas Darmštate, Vokietijoje.