Skip to main content
ImuPro - padidėjusio jautrumo maistui tyrimas

Kai kankina bėrimai ar kitos odos problemos, nuo seno yra galvojama, kad tai – alergija. Bet ar visada tai yra tiesa? Vokietijos mokslininkai sukūrė naują technologiją, padedančią ištirti specifinius IgG antikūnus, kurie parodo padidėjusį jautrumą tam tikriems maisto produktams, bet nėra jiems alergiškas.

Titulinis / Padidėjusio jautrumo maistui tyrimas

Kas yra IMUPRO?

ImuPro tyrimas yra gerai žinomas vokiečių produktas ir vienas iš rinkos lyderių pasaulyje. ImuPro tyrimas ištiria IgG antikūnų kiekį kraujyje, konkretiems maisto produktams. Šis tyrimas dar vadinamas kaip “maisto netoleravimo tyrimu”.


ImuPro tyrimo esmė – imunofermentinės (IFA) analizės metu nustatomi specifinių IgG antikūnų kiekis, konkretiems maisto produktams. Tyrimas atliekamas ELISA metodu.

ImuPro tyrimas atliekamas RIDASCREEN Spec. IgG Foodscreen reagentais, kurie vieninteliai pasaulyje kalibruoti pagal Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO TPG 67/86 for human IgG) rekomendacijas.

Individuali mitybos analizė ir individualios rekomendacijos

ImuPro – tai strategija, apimanti sudėtingą patikimą kraujo analizę, atliekamą siekiant nustatyti padidėjusį jautrumą maistui, ir pagal ją parengiamas individualias rekomendacijas. Ištiriama reakcija iki 270 maisto produktų. Kartu su tyrimo rezultatais gausite individualios mitybos strategiją – vieną iš esminių geresnės sveikatos komponentų.

Patikimas vadovas geresnės sveikatos link

Tyrimo rezultatai ir asmeninės mitybos rekomendacijos padės rasti jums tinkamus produktus ir tiksliai nustatyti provokuojančius maisto produktus. Vengdami maisto produktų, kurie sukelia problemų, galite sumažinti ar net visiškai sustabdyti uždegiminius procesus ir jūsų kūnas gali atsigauti.

ImuPro tyrimui imamas veninis kraujas. Prieš atliekant tyrimą nebūtina specialiai pasiruošti – galima valgyti, gerti, naudoti kosmetiką. Tyrimo rezultatams tai įtakos neturės.

ImuPro Screen

Individualus tyrimas, ištiriantis 22 maisto produktus. Tai paprastas ir greitas būdas sužinoti, ar jus vargina padidėjęs jautrumas maistui.

€119.00

Plačiau
ImuPro Basic

ImuPro Basic tyrimas ištiria 90 pačių svarbiausių maisto produktų: įprastas mėsos rūšis, daržoves, vaisius, grūdus, pieno produktus ir vištos kiaušinius.

€320.00

Plačiau
ImuPro Complete

ImuPro Complete ištiria 270 maisto produktų ir maisto priedų (tarp jų ir ImuPro Basic 90 produktų). Šis tyrimas ištiria ne tik įprastas mėsos rūšis, daržoves, vaisius, grūdus, pieną, kiaušinius, bet ir šių produktų alternatyvas bei egzotinius produktus.

€440.00
Plačiau
Atlikite ImuPro tyrimą jei vargina šie simptomai:

Virškinimo sutrikimai
Pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, Krono liga, viduriavimas, dirgliosios žarnos sindromas, pykinimas.

Lėtinis skausmas
Galvos skausmas, migrena, fibromialgija.

Viršsvoris
Varginančios svorio problemos, nutukimas.

Odos problemos
Atopinis dermatitis, egzema, psoriazė.

ImuPro tyrimu iš kraujo ištiriama organizmo reakcija į maisto produktus, kurių nevartojant galima greitai atsikratyti nuolat varginančių sveikatos, odos, virškinimo, viršsvorio problemų ir pagerinti bendrą organizmo būklę be didelių pastangų.

Pateikiame kelis klinikinius pavyzdžius, kaip atlikus ImuPro tyrimą, identifikavus netinkamus maisto produktus, buvo laikytasi rekomendacijų ir pasiekta teigiamų rezultatų.

Tyrimas atliekamas vaikams nuo 2 metų

Jaunesniems vaikams tyrimo atlikimas nėra tikslingas, nes IgG1, IgG2, IgG3 antikūnai į vaikučio organizmą patenka per placentą (nėštumo metu) ir per motinos pieną (maitinant mamos pienu). Šie antikūnai išlieka vaiko organizme apie 2 metus. Jei kūdikis maitinamas mamos pienu iki 1 metų, tuomet vaiko organizme antikūnai išlieka iki 3 metų, todėl tikslinga tyrimą atlikti mamai. Jei kūdikis nebuvo maitinamas mamos pienu, o gavo tik mišinukus, tuomet IgG antikūnai vaiko organizme išlieka iki 2 metų amžiaus. (alergologas-imunologas A.Popovich)

Naujiena Lietuvoje
Padidėjusio jautrumo maistui tyrimas neišėjus iš namų!

Kapiliarinio kraujo paėmimo rinkinys ImuPro tyrimui atlikti. Šis rinkinys ypatingas tuo kad pacientas neišeidamas iš namų gali atlikti ImuPro Basic ar ImuPro Complete tyrimus.

  • Atsiskaitymas bankiniu pavedimu;
  • Kapiliarinio rinkinio pristatymas į Paciento namus su DPD kurjeriu;
  • Rinkinyje Pacientas ras viską, kas būtina kraujo paėmimui (instrukciją, lancetus, spiritines servetėles, pleistriukus, kortelę kapiliariniui kraujui);
  • Patogus transportavimas į Vokietijos laboratoriją. Sauso lašo mėginys bus transportuojamas voke su DPD kurjeriu;
  • Tyrimo atlikimas iki 10 d. d.;
  • Tyrimų rezultatų ataskaita pateikiama koduota el. paštu;
  • Nuotolinė gydytojo dietologo konsultacija.

Peržiūrėkite video, kuriame pateikiama vaizdinė medžiaga, kaip teisingai paimti kapiliarinį kraują.

Video instrukcija
Naudingos nuorodos

Gydytojas dietologas

Maisto produktų sąrašas

ImuPro svetainė

Pacientų atsiliepimai