Kodėl ImuPro padeda pacientams, sergantiems (angl. k. IBS) DŽS dirgliosios žarnos sindromu ir Krono liga.

Dirgliosios žarnos sindromas (IBS) ir Krono liga -abi ligos be aiškios kilmės. Abi turi  simptomus,  tokius kaip skrandžio skausmas, pilvo pūtimas, viduriavimas ir vidurių užkietėjimas, ir abiem ligom didelę įtaką daro imuninė sistema. Priklausomai nuo sunkumo, pacientas gali labai kentėti  ir net negalėti sportuoti, keliauti ar eiti į darbą.

Gydymas dažnai būna simptominis, o ne priežastinis; DŽS diagnozė yra pagrįsta simptomais, o ne diagnostiniu tyrimu, ir daroma prielaida, kad pagrindinis vaidmuo tenka mikrouždegimui. Panaši situacija  yra ir su  Krono liga, lėtinė uždegiminė liga, veikianti plonosios  žarnos galą ir storosios žarnos pradžią. Diagnostika yra apibrėžta keliais metodais, o gydymas priklauso nuo paciento individualios būklės.

Vartojami maisto produktai gali turėti įtakos žarnyno imuninei sistemai ir sukelti lėtinius uždegimus; visi, kas turi bėdų su sutrikusiu virškinimu žino, kad vartojant tam tikrus  maisto produktus labai veikiama bendra savijauta. ImuPro IgG antikūnų tyrimas ir asmeninės mitybos rekomendacijos, pagrįstos testo rezultatais, sumažina  uždegimą ir simptomai  palengvėja.

ImuPro tyrimai parodė, pagrįstą ImuPro s dietos poveikį pacientams, sergantiems DŽS  ir Krono liga:

  • Dirgliosios žarnos sindromas
  1. Atlikti tyrimai, parodė, kad pagal  ImuPRO tyrimo rezultatus sudaryta dieta ženkliai pagerina pacientų savijautą ir sumažina ligos simptomus. Pateikiame mokslinių publikacijų skelbiamas išvadas: Aydinlar ir kt.autorių (2013) atlikto dvigubo aklo tyrimo (t.y.klinikinis atsitiktinių imčių tyrimas, kai nei tyrėjas, nei tiriamasis nežino, kuriai grupei (poveikio ar kontrolinei) priklauso tiriamasis)-  tyrimo rezultatai parodė, kad ImuPro pagrindu sudaryta eliminacinė dieta pacientams gali žymiai pagerinti DŽS simptomus ir sumažinti skausmą valgant nustatytus provokuojančius maisto produktus.
  • Krono liga
  1. Bentz ir kt.(2010) atliko taip pat dvigubai aklą 40-ties pacientų, sergančių Krono liga, tyrimą. ImuPro pagrindu sudaryta eliminacinė dieta jiems žymiai sumažino tuštinimosi dažnį ir pilvo skausmus, taip pat ženkliai pagerėjo bendra savijauta palyginus su kontroline grupe.
  2. Uzunismail ir kt. (2012) pastebėjo Krono liga sergančių ligonių remisijos stadijoje padidėjusius uždegiminius žymenis, kai jie laikėsi provokacinės dietos su teigiamai nustatytais produktais. Autoriai padarė išvadą, kad su padidintais IgG titrais produktų vartojimas gali paskatinti uždegimą ir pabloginti simptomus.

Šie tyrimai pabrėžia ImuPro IgG maisto alergijos tyrimo ir ImuPro koncepcijos potencialą pacientams, sergantiems DŽS ir Krono liga.

info@imupro.com imupro.com

Aydinlar, E. I., Dikmen, P. Y., Tiftikci, A., Saruc, M., Aksu, M., Gunsoy, H. G., Tozun, N. (2013). IgG‐based elimination diet in migraine plus irritable bowel syndrome. Headache: The Journal of Head and Face Pain, 53(3), 514-525.

Bentz, S., Hausmann, M., Piberger, H., Kellermeier, S., Paul, S., Held, L., Falk, W., Obermeier, F., Fried, M., Schölmerich, J., Rogler, G. (2010). Clinical relevance of IgG antibodies against food antigens in Crohn’s disease: a double-blind cross-over diet intervention study. Digestion, 81(4), 252-264.

Uzunismail, H., Cengiz, M., Uzun, H., Ozbakir, F., Göksel, S., Demirdağ, F., Can, H., Balci, H. (2012). The effects of provocation by foods with raised IgG antibodies and additives on the course of Crohn’s disease: a pilot study. The Turkish journal of gastroenterology: the official journal of Turkish Society of Gastroenterology, 23(1), 19-27.