Skip to main content

Tarsi „amerikietiški kalneliai“ – taip dažniausiai nusakoma moters būsenos kaita, kai sutrinka jos hormonų gamyba. Nuo jų darbo priklauso moters nuotaika, išvaizda, miegas, seksualinis elgesys, reprodukcinis ciklas ir kt. Todėl nereikia stebėtis, kad staiga kyla priešiškų emocijų banga, o po akimirkos norisi visus apkabinti, jog netikėtai pradeda augti svoris ar padidėja kūno plaukuotumas, užvaldo lėtinis nuovargis ar depresija ir pan.

Moteriai labai svarbu išsiaiškinti,  kaip dirba jos hormonai. Tuomet galima iš esmės pagerinti savo gyvenimo kokybę: išmokti tinkamai reaguoti į būsenos pasikeitimus, o prireikus kreiptis pagalbos į medikus.

Atsakyti į šiuos klausimus gali padėti moters hormonų ištyrimo programa, kuri paėmus kraujo leidžia įvertinti lytinių, smegenų liaukos (hipofizės), skydliaukės hormonų, lytinius hormonus surišančio baltymo (globulino) rodiklius.

Moters hormonų darbas gali išsiderinti dėl daugybės priežasčių: paveldimumo, gaminančių hormonus organų veiklos sutrikimų, nėštumo, gimdymo, menopauzės, lytinės brandos metu, po ginekologinių operacijų, smegenų traumos, infekcijų, hormoninių preparatų vartojimo, streso, nekokybiško maisto, miego stygiaus, nuolatinio pervargimo ir kt.

Tyrimai:

  1. Estradiolis
  2. Folikulus stimuliuojantis hormonas (FSH)
  3. Laisvasis tiroksinas (LT4)
  4. Lytinius hormonus sujungiantis globulinas (SHBG)
  5. Liuteinizuojantis hormonas (LH)
  6. Prolaktinas
  7. Testosteronas
  8. Tirotropinas (TTH)

Kaina 84,00 Eur