MAISTO NETOLERAVIMAS IR ODOS PROBLEMOS

Ar Jus vargina odos niežėjimas, dilgėlinė, žvynelinė ar aknė?

Ar atsibodo vartoti stipriai veikiančius vaistus, kurie sukelia nepageidaujamas reakcijas?

Ar norite suprasti savo negalavimų priežastį?

Ar ieškote ilgalaikį palengvėjimą užtikrinančios priemonės?

ImuPro gali būti atsakymas!

Šiuos lėtinius nusiskundimus gali sukelti maisto netoleravimas, kitaip – III-ojo tipo uždelsta alergija maistui, net jei ir valgote „sveiką“ maistą. Kaip teigia pavadinimas, uždelstos alergijos maistui simptomai pasireiškia praėjus kelioms valandoms ar net dienoms po maisto suvartojimo.

ImuPro maisto netoleravimo  tyrimas gali padėti nustatyti netinkamus maisto produktus.

Pakeiskite mitybą, atsikratykite dermatito, egzemos ir susigrąžinkite sveiką bei spindinčią odą valgydami tinkamą maistą!

SUSIRŪPINUSIOS MAMOS SĖKMĖS ISTORIJA

Ponia F. C., Adriano mama, Prancūzija:

„Mano sūnui egzema pasireiškė nuo dviejų su puse mėnesio amžiaus.“

„Norėčiau pasidalyti savo asmenine patirtimi, kuri, tikiuosi, Jums padės.

Mano sūnui egzema pasireiškė nuo dviejų su puse mėnesio amžiaus. Pirmiausia egzema atsirado ant pilvelio, o vėliau išplito beveik po visą kūnelį, išskyrus vystyklų dengiamą sritį ir veidą. Kai sūnus buvo penkerių mėnesių amžiaus, ši krizė buvo pasiekusi piką. Egzema šlapiavo, luposi, oda buvo sunkiai pažeista. Jam niežtėjo ir vaikas nusikasydavo odą iki kraujo. Konsultavomės su įvairiais gydytojais, kol suradome tinkamą. Iš tiesų, mes atsisakėme gydytis nuo egzemos kortizonu – labai troškome nustatyti priežastį ir, kiek įmanoma, gydytis natūraliomis priemonėmis. Tuomet sužinojau, kad yra tyrimas, vadinamas „ImuPro“, kuriuo yra nustatomi IgG klasės antikūnai  270-čiai maisto produktų. Tyrimas buvo atliktas mūsų sūnui ir jam diagnozuota įvairaus sunkumo reakcijos net 88-iems maisto produktams. Jis netoleruoja daugumos vaisių ir daržovių, o taip pat kviečių ir bulvių.

Atsižvelgdami į rezultatus pakeitėme sūnaus, o taip pat ir mano mitybą, nes aš vis dar maitinu krūtimi. Jau po kelių dienų bėrimas pradėjo nykti. Tikrą pagerėjimą pastebėjome po 2–3 savaičių. Be to, pagaliau galėjome ramiai miegoti visą naktį (sulaukę 10 mėn. amžiaus), išdygo du dantukai.

NUSTATYKITE, KOKIE MAISTO PRODUKTAI JUMS NETINKAMI

Sūnus pradėjo sėdėti ir ropoti. Po pusantro mėnesio bėrimas ant pilvelio visiškai išnyko, liko tik keli bėrimo elementai alkūnių ir kelių linkiuose. Jie nesukelia niežėjimo. Nors mes sulaukėme ypatingo pagerėjimo ir galbūt tai yra sutapimas, tačiau aš sutapimais netikiu. (Jei Jus vargina šiame pasakojime paminėti simptomai, prašome pirmiausia pasitarti su gydytoju).

Pastaba: IgG lemiamos III-ojo tipo maisto alergijos nereikėtų painioti su klasikine maisto alergija (I-ojo tipo). Jei jums pasireiškė I-ojo tipo alergija, jūsų imuninė sistema gamina IgE antikūnus. Šie antikūnai gali sukelti ūminę alerginę reakciją. ImuPro neaptinka IgE maisto alergijos.

JŪSŲ IMUPRO PASIRINKIMAS

ImuPro Basic ištiria 90 pačių svarbiausių maisto produktų. Kartu su tiksliu tyrimo rezultatu Jūs gausite išsamią ataskaitą ir individualias mitybos gaires su rekomendacijomis 4-ių dienų rotacijos principu.

ImuPro Complete tyrimas ištiria 270  produktų ir maisto priedų (tarp jų ir ImuPro Basic 90 produktų). Atsižvelgiant į gautus rezultatus, jūsų mitybą galima keisti labai individualiai. Tai reiškia, kad 4-ių dienų mitybos ciklui jums bus pasiūlyta įvairių alternatyvų. Kartu su ImuPro Complete rezultatais  Jums bus pateikta išsami ataskaita bei asmeninės mitybos gairės.

Jūsų rezultatų pakete taip pat bus pateiktas orientacinis receptų sąrašas, specialiai pritaikytas pagal Jūsų nustatytas reakcijas į maisto produktus.

Norėdami sužinoti kiekvieno ImuPro tyrimo tiriamų produktų sąrašą, apsilankykite www.medicinapractica.lt

MITYBA GALI TURĖTI DIDELĖS ĮTAKOS JŪSŲ ODAI

Mes rekomenduojame ImuPro:

ImuPro yra patikimas ir tikslus tyrimas diagnozuoti III-ojo tipo uždelstą alergiją maistui.  Kartu su ImuPro tyrimo rezultatu pateikiamos mitybos rekomendacijos. ImuPro maisto netoleravimo tyrimas gali padėti jums sužinoti, ar odos problemos yra susijusios su maistu.

Jūsų valgomas maistas gali turėti įtakos jūsų odai.

Mityba yra svarbi Jūsų odos būklei ir sveikatai.

ImuPro gali būti atsakymas rūpinantis odos sveikata.