Išplėstinė skydliaukės ištyrimo programa

79,00 

Tyrimai:

  1. Antikūnai prieš skydliaukės peroksidazę (ATPO)
  2. Antikūnai prieš tiroglobuliną (Anti-TG)
  3. Laisvasis tiroksinas (LT4)
  4. Laisvasis trijodtironinas (LT3)
  5. Tiroglobulinas (TG)
  6. Tirotropinas (TTH)
Kategorija:

Greitai nuvargstate, blogėja atmintis, kamuoja nerimas ar net depresija, nuolat šalta? O gal slopsta seksualumas, prigeso žvilgsnis, sausėja oda, slenka plaukai, auga svoris, be priežasties pila prakaitas, permuša širdį, sutriko mėnesinės? Paskubėkite išsitirti skydliaukę! Kai ji hormonų gamina per mažai, susergame hipotiroze, o kai per daug – hipertireoze.

Ši mažytė liauka, esanti priekinėje kaklo dalyje, reguliuoja viso organizmo veiklą. Nuo skydliaukės hormonų priklauso ne tik širdies, smegenų, kepenų, inkstų, lytinių ir kitų organų veikla, nėštumo eiga, bet ir elgesys, intelektas, grožis. Kartais žmogui tenka aplankyti daugybę gydytojų, bet ligos priežastis paaiškėja tik ištyrus skydliaukę. Bene pusei pacientų skydliaukės ligos nustatomos pavėluotai.

Pirminė ištyrimo programa paėmus kraujo leidžia nustatyti 3 pagrindinių skydliaukės hormonų rodiklius,  taip pat ištiriami antikūnai prieš skydliaukę. Antikūnų suradimas lemia gydymo taktikos ar prevencijos priemonių parinkimą, skydliaukės veiklos stebėjimo dažnumą. Visiems žmonėms patariama išsitirti skydliaukės hormonus sulaukus jau 35 metų amžiaus.

Išplėstinė skydliaukės ištyrimo programa paėmus kraujo atskleidžia 6 svarbiausius šios liaukos funkciją parodančių hormonų ir baltymų rodiklius, gaunama informacija apie imuninį, navikinį skydliaukės pažeidimus. Per vėlai nustačius ligą tenka gydyti ne vieną gyvybiškai svarbų organą.

Skydliaukė labai jautri – lyg plazdantys drugelio sparnai. Jos hormonų gamybos sutrikimą gali lemti lėtinis stresas, autoimuninės reakcijos, infekcijos, jodo stygius ar perteklius, padidinta radiacija, paveldimumas, įtemptas darbas, oro tarša ar buityje esančios cheminės medžiagos. Be tyrimo skydliaukės hormonų gamybos sutrikimų nustatyti neįmanoma.