TOP 5 vitaminų ir mikroelementų ištyrimo programa + 8€ vertės DOVANA!

47,00 

TOP 5  vitaminų ir mikroelementų ištyrimo programa suteikia išsamią informaciją apie organizmo mineralų ir vitaminų pusiausvyrą, kraujo būklę bei gali padėti anksti aptikti sveikatos problemas. Programą sudaro patys svarbiausi tyrimai:

  1. Feritinas: Tai baltymas, kaupiantis geležį organizme. Jo lygis kraujyje atspindi geležies atsargas. Mažas feritino kiekis gali reikšti geležies trūkumą, kuris dažnai sukelia anemiją, o didelis – gali būti susijęs su uždegiminėmis ligomis.
  2. Kalcis: Kalcis yra svarbus mineralas kaulų ir dantų sveikatai, taip pat nervų ir raumenų funkcijoms. Nenormalūs kalcio lygiai gali atskoleisti prieskydinių liaukų veiklos sutrikimus, kaulų ligas ar vitaminų D trūkumą.
  3. Kalis: Kalis yra elektrolitas, kuris padeda palaikyti skysčių ir rūgščių-šarmų pusiausvyrą organizme bei raumenų ir nervų funkcijas. Nenormalūs kalio lygiai gali sukelti širdies ritmo sutrikimus ir kitas sveikatos problemas.
  4. Magnis: Magnis yra būtinas daugeliui biocheminių procesų organizme, įskaitant energijos gamybą ir raumenų bei nervų funkcijas. Jo trūkumas gali sukelti raumenų spazmus, nuovargį ir širdies problemas.
  5. Vitaminas D: Vitaminas D yra svarbus kaulų sveikatai, nes padeda pasisavinti kalcį. Jo trūkumas gali sukelti osteoporozę ir kitus kaulų sutrikimus. Taip pat jis turi įtakos imuninei sistemai.

DOVANA: Bendras hematologinis tyrimas: Šis tyrimas vertina kraujo ląstelių skaičių ir sudėtį, vertina eritrocitus, leukocitus ir trombocitus. Jis padeda nustatyti anemiją, infekcijas, uždegimus ir kitas kraujo ligas.

Kategorija: