fbpx

Northway

Project Description

“Northway” medicinos centrą sukūrėme Jums, siekdami teikti kokybiškiausias sveikatos priežiūros paslaugas Lietuvoje. Norime northwayrūpintis Jūsų ir Jūsų šeimos narių sveikata, pakviesti Jus ne tik gydytis, konsultuotis pas gydytojus specialistus, bet ir sustiprinti sveikatą reabilitacijos centre, praleisti laisvalaikį pirtyse bei baseine.

Per keturis darbo metus NMC buvo atlikta daug tyrimų, vykdyta apklausų,  kurių pagrindinis tikslas buvo išsiaiškinti pagrindinius žmonių reikalavimus keliamus medicinos centrui prieš jį pasirenkant asmens ar šeimos sveikatos priežiūrai, gydymui. Remiantis tyrimų ir apklausų duomenimis 2007 – 2008 metais centre atlikta daug pakeitimų leidusių 2008 m. antroje pusėje sujungti medicinos paslaugas į vientisą paslaugų kompleksą atitinkantį visada skubančio, intensyviai dirbančio žmogaus lūkesčius. Šiuo metu pacientai mūsų medicinos centre ras 24 būtiniausių ir dažniausiai pasitaikančių suaugusiųjų ir vaikų ligų specialybių gydytojus specialistus. Daugiau kaip 100 dirbančių gydytojų specialistų ir chirurgų atliks reikiamus tyrimus, suteiks konsultaciją ir paskirs gydymą tą pačią ar sekančią dieną.

Privati poliklinika

Centre įsikūrusi tyrimų laboratorija pajėgi atlikti bendruosius, biocheminius, hormonų, vėžio, citopatologinius, alergijos, genetinius ir kitus tyrimus tiksliai ir operatyviai. Minėtų tyrimų atlikimas palengvina gydytojams nustatyti sveikatos sutrikimą, diagnozuoti ligą. Tinkamo gydymo paskyrimui padės ir atliekami klinikinės fiziologijos, radiologiniai (rentgeno) bei ultragarsiniai (atliekami echoskopu) tyrimai. Naudojami trys ultragarsiniai įrenginiai (echoskopai) suteikia galimybę tą pačią dieną aptikti sveikatos sutrikimą. Rentgeno aparatu atliekami viso kūno radiologiniai tyrimai. Centre naudojami ir odontologiniai rentgeno įrenginiai, skirti atlikti dantų rentgeno nuotraukas. Penki odontologai, protezuotojai atlieka suaugusių ir vaikų terapinį, endodontinį, chirurginį gydymą bei protezavimą visą darbo dieną.

“Northway” medicinos centro gydytojų komanda sukūrė sveikatos patikrinimo programas vyrams, moterims, vaikams, kūdikiams ir nėščiosioms, specializuotas pagal ligas, profilaktinio sveikatos patikrinimo, reabilitacijos, sveikatingumo ir grožio. Programos skirtos intensyviai dirbantiems tiems, kas sirgti sau neleidžia, o įsigydami jas sutaupo net iki 20%.

Daug dėmesio skiriama ginekologinei moters priežiūrai plėsti. Dirbančios penkios gydytojos ginekologės-akušerės gali priimti moteris tą pačią ar sekančią dieną. Diagnozavus sveikatos sutrikimą ar ligą skiriamas terapinis ar chirurginis gydymas Northway chirurgijos centre. Atliekamos dirbtinio apvaisinimo procedūros, vykdoma nėštumo priežiūra, rekomenduojama gimdymo įstaiga. Kūdikio sveikatos priežiūrą mama galėtų patikėti centre dirbantiems naujagimių, kūdikių ir vaikų specialistams – gydytojui neonatologui, pediatrui, kitiems vaikų gydytojams ir chirurgams. Pasidžiaugti nėštumo teikiamais džiaugsmais moteriai padės ir nėščiųjų mokyklėlė ar mankšta baseine. Kūdikis gali stiprinti sveikatą kūdikio plukdymo pamokose baseine, kurio vanduo nedirgina odos, negraužia akių nes yra valomas naujausios kartos filtrais bei ozono dujomis, o ultravioletinių (UV) spindulių sterilizatorius naikina bakterijas. Ozonu išvalytas vanduo yra daug švaresnis, mažiau kenksmingas kūdikiams. Pakliuvęs į vandenį ozonas išsiskirsto per vieną sekundę, nepalikdamas jokių pašalinių medžiagų. Kūdikiams ir vaikams stiprėti padės įvairūs masažai. 5-12m vaikams siūlomos plaukymo pamokėlės.

Operacinis gydymas atliekamas tame pačiame centre pagal griežtus Europos sąjungos standartus įrengtose operacinėse. Kelios operacinės įgalina sutrumpinti operacijų planavimo laikotarpį iki keleto dienų būtinų atlikti tyrimams ir pasiruošti operacijai. Dažniausiai žmonės kreipiasi dėl dienos chirurgijos traumatologinių – ortopedinių, sąnarių artroskopinių, urologinių, neurochirurginių, ginekologinių, kraujagyslių, krūtų (atlieka onkochirurgas), LOR ar plastinių operacijų. 2008m. Northway chirurgijos centre buvo atlikta daugiau nei 1800 dienos chirurgijos ir plastinių operacijų. 2007m. medicinos centre įdiegtas radiochirurginis metodas leidžia atlikti operacijas tausojančias sveikatą, išvengti pjūvių. Atlikus šiuo metodu išsiplėtusių kojų venų operaciją pacientui nėra būtinas nedarbingumas, kitą dieną po operacijos pacientas gali darbuotis vengiant tik sunkaus fizinio krūvio. Apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu pacientai gali pasinaudoti VLK kompensacijomis prisiregistravę prie PSPC iš visų šalies regionų.

Atsižvelgdamas į Jūsų sveikatą, jaučiant traumų pasekmes ar esant pooperacinio gyjimo būklėje, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas sudarys Jums reabilitacijos programą, pasiūlys kineziterapijos, fizioterapijos, gydomojo ar relaksacinio masažo procedūras. Sveikatingumo centre dirba trys aukščiausios kvalifikacijos masažo specialistės, penkios kineziterapeutės, dvi kosmetologės.

Besidominčios  saugiu ir efektyviu lieknėjimu gali pasirinkti labai populiarų anticeliulitinį  masažą liposažą . Šia manualine terapija mažinama ar sunaikinama limfoedema pasitelkiant limfos drenažą, miofascialinės technikos ir masažo bei fizinės terapijos kombinacijas. Sveikatingumo  centre atliekamų gydomųjų ir  grožio procedūrų poveikį sustiprina vandens ir šilumos procedūros. Pasinaudokite   aromatine sauna, garine pirtimi, hidromasažiniu baseinu, perline vonia ar povandeniniais masažais. Kūną  siūlome  palepinti  lieknėjimo, o veido odą grožio procedūromis, naudojant “Sothys”, “Maria Galland” kosmetiką.

Veido oda taps jaunesnė pasirinkus  „Beauty Defect Repair“ (BDR) procedūrą.  BDR metodą sukūrė biologai, gydytojai, inžinieriai ir praktikuojantys kosmetologai. Buvo atrasta optimali gydymo rankomis, šiuolaikinių veikliųjų medžiagų ir naujausių technologijų sintezė – ilgalaikio poveikio, malonius pojūčius sukeliantis ir iš karto pastebimą rezultatą suteikiantis gydymas. Ištroškusiems poilsio ir atgaivos sukūrėme SPA kompleksus. Šias MINI atostogas ypač rekomenduojame   intensyviai dirbantiems ir nuolat patiriantiems įtampą.   SPA programas siūlome tiek moterims, tiek vyrams. Išbandykite jas patys ir padovanokite malonų atsipalaidavimą artimam žmogui.

Moterys gali pasirinkti sau labiausiai tinkamą grožio procedūrą ar estetinę – plastinę operaciją. Minėtas procedūras atlieka gydytojai dermatovenerologai, plastikos chirurgas ar aukštuosius mokslus baigę kosmetologai. Mezoterapijos pagalba sudrėkinsite ar pastangrinsite odą, sustabdysite plaukų slinkimą ar išgydysite strijas.

Plastikos chirurgas radiochirurginiu būdu pašalins nepageidaujamus veido, kaklo ar kitose matomose vietose esančius įvairius odos darinius, išsiplėtusius kapiliarus. Hialurono rūgšties preparato Teosyal injekcijomis išlygins raukšles nosies-lūpų srityje, pastorins lūpas ar pakoreguos jų kontūrą. Botulino toksino pagalba išlygins raukšles kaktos – akių srityje ar sustabdys gausų prakaitavimą. Jei kamuoja viršsvoris ar estetinis kūno kontūrų netobulumas – galėsite pasitarti ir atlikti riebalų nusiurbimo ar kitas plastines operacijas.

„Northway“ medicinos centre besigydantiems pacientams yra teikiamos ir pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos. Keturi bendrosios praktikos (šeimos) gydytojai priima pacientus nuo ryto 8.00 iki 20.00 vakaro. Norintiems naudotis keletu ar visomis centre atliekamomis  paslaugomis su nuolaida verta įsigyti vieną iš metinių medicinos paslaugų, grožio ir reabilitacijos kompleksų. Taikomos lojalumo programos nuolaidos.

Turintiems SEB, ERGO, COMPENSA, IF, BTA ar PZU sveikatos draudimą už daugumą suteiktų paslaugų apmokės draudimo įstaiga.

Panašiu paslaugų paketu gali pasinaudoti ir Kretingoje įsikūrusio filialo klientai. Išsamesnę informaciją rasite www.nmc.lt,www.knmc.lt arba registratorės-konsultantės ją  suteiks tel. nr. 8 5 264 44 66, 8 445 70078.

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...