fbpx

Patalogijos Diagnostika

Project Description

UAB “Patologijos diagnostika” atlieka visus citologinius ir histologinius biopsinės bei operacinės medžiagos tyrimus.patologijos diagnostika

UAB „Patologijos diagnostika“ laboratorijoje įdiegta pažangiausia pilnai automatizuota technika, leidžianti greitai ir tiksliai paruošti audinio gabalėlį ištyrimui, o svarbiausia, kad ši technika saugo darbuotojus bei aplinką nuo kenksmingų reagentų poveikio. Laboratorija įsikūrė Vilniuje, P. Baublio g. 4, Santariškių mikrorajone šalia didžiausių Lietuvos gydymo įstaigų Vilniaus universiteto Santariškių klinikų ir Vilniaus universiteto Onkologijos instituto.

Pažangi ir automatizuota technika užtikrina tik vieną tobulo tyrimo atsakymo dalį. Kita dalis priklauso gydytojui patologui, kuris tirdamas mėginį mikroskopu turi pastebėti pakitimus ląstelėse. Žinodama tai, UAB „Patologijos diagnostika“ subūrė profesionalių gydytojų komandą, kurie dirba daugiau nei 10 metų ir turi didžiulę patirtį savo srityje.

UAB „Patologijos diagnostika“ savo veikloje siekia stiprinti ir populiarinti ankstyvąją vėžinių ligų diagnostiką. Tuo tikslu glaudžiai bendradarbiaujama su gydytojais, pacientais, visuomeninėmis organizacijomis, kuo išsamiau ir plačiau aiškinama patologinės diagnostikos svarba.

Nuorodahttp://www.patologija.lt/ 

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...