Aras Mileška, Klaipėda

Kartą paskatintas televizinės laidos “Klauskite daktaro” atsisakiau vartoti kai kuriuos maisto produktus. Pastebėjau sveikatos pasikeitimo požymius, bet ne tuos, apie kuriuos kalbėjo laidoje gydytojas Alvydas Unikauskas. Tai paskatino mane rimčiau žiūrėti į mitybą ir atlikti ImuPro tyrimą. Gavęs tyrimo rezultatus supratau, kad daugelio vartojami sveiki ir ekologiški produktai gali būti man asmeniškai ne visai tinkami. Paaiškėjo, kad netinkamas maistas beveik 50 metų vargino mane sukeldamas ligas, kurių gydymas stipriai nualindavo organizmą.

Gerklės uždegimu sirgdavau 3 – 5 kartus per metus, o pirmas vaistas, kurį vartodavau, buvo pienas su medumi. Deja, gerklės uždegimas dažnai komplikuodavosi į plaučių ligas. Po ImuPro tyrimo supratau, kad produktai, kuriuos vartodavau gydymuisi, uždegiminius procesus mano organizme tik dar labiau paskatindavo. Tyrimo metu buvo nustatytos padidėjusios reakcijos tiek medui, tiek pienui.

Praėjo metai, kai vadovaujuosi ImuPro rekomendacijomis gautomis kartu su tyrimo rezultatais. Pirma, netekau 12-15 kg svorio – netikėjau, kad kilogramus galima numesti net aktyviai nesportuojant. Antra, sustiprėjo imunitetas, todėl pamiršau, kas yra gerklės uždegimas. Trečia, “pamiršau”, kaip vadinasi vaistai nuo galvos skausmo, ir ne dėl to, kad suprastėjo atmintis, o dėl to, kad visus metus nevartojau jokių vaistų.

Džiaugiuosi neturėdamas sveikatos problemų bei lėtinių ligų! Mano nuomone, gyvenimas galėjo būti dar nuostabesnis. Todėl gaila, kad nebuvo galimybės šį tyrimą atlikti prieš 45 metus. Jei per savo gyvenimo metus sudėčiau visą laiką, praleistą lovoje dėl ligos, tikriausiai susidarytų ne vieni metai.”