Renata Mlynska, Vilnius:

Dėl sveikatos sutrikimų maždaug prieš metus nusprendžiau išsitirti ir išsiaiškinti, kurie maisto produktai man yra netinkami. Vargino – nuolatinis pilvo pūtimas, energijos nebuvimas, apsunkimo jausmas ir veido odos polinkis užsiteršti. Nors gyvenau ir viską dariau pagal taisyklingos gyvensenos principus – rytas prasidėdavo nuo avižinės košės, racione vyraudavo grūdiniai ir pieno produktai, mėsa, kiaušiniai, tik su daržovėmis rečiau draugaudavau. Dėl prastos savijautos nusprendžiau griebtis pagalbos šiaudo  ir atlikti ImuPro tyrimą. Aplinkiniai reagavo skeptiškai, sulaukdavau replikų, kad ieškau bėdų, kur neturėčiau. Gavusi tyrimo rezultatus šiek tiek supanikavau. Rezultatuose buvo pažymėta stipriai padidėjęs jautrumas avižoms, kviečiams, rugiams, miežiams ir kitiems glitimo turintiems produktams. Taip pat, nustatyta, jog turėčiau vengti pieno produktų ir kiaušinių. Tyrimą atlikau, rezultatus gavau – negi sustosiu ties šia vieta?! Pradėjau laikytis mitybos rekomendacijų ir jau labai greitai pajaučiau apčiuopiamą naudą. Jokio pilvo pūtimo, nukrito apie 4 kg, nors antsvorio niekada neturėjau, atsirado toks neišpasakytas lengvumo jausmas, o veido oda..!

Nors supergerai prižiūrėdavau veido odą, tačiau būdavau dažnas svečias kosmetologės kabinete veido odos valymo procedūroms. Greitai užsiteršdavo veido oda, karts nuo karto išdygdavo nereikalingas spuogas. Kai atsisakiau netinkamų man produktų – kosmetologė buvo vienas pirmųjų žmonių, kuri pastebėjo kaip pasikeitė ir atsigavo mano veido oda.

Pradžioje buvo sunku perorientuoti mitybą atsižvelgiant į ImuPro tyrimo rekomendacijas, bet buvo verta! Savijauta kardinaliai pasikeitė į gerąją pusę, o energijos – nors šaukštu semk!