Skydliaukės ir prostatos priešas – užterštas oras

Žiemą Lietuvoje gerokai padidėja oro tarša, kuri kelia pavojų sveikatai. Dabar galite daug pigiau profilaktiškai išsitirti skydliaukės hormonus ir prostatą dėl vėžio rizikos – tereikia atlikti kraujo tyrimą  Medicina practica  laboratorijoje.

Skydliaukė – lyg organizmo sargas, tačiau ji yra labai jautri. Per pastaruosius kelis dešimtmečius dramatiškai daugėja sergančiųjų jos ligomis. Tai gali lemti jodo stygius, paveldimumas, ilgalaikis stresas, įtemptas darbas, infekcijos. Vienas iš svarbių neigiamų veiksnių – ir oro tarša. Nustatyta, kad ji gali paveikti net ir dar negimusio kūdikio skydliaukės hormonų gamybą.

Nuo pat žmogaus gimimo kaklo priekyje esanti mažytė skydliaukė reguliuoja visą organizmo medžiagų apykaitą. Nuo jos hormonų priklauso ne tik širdies, smegenų, kepenų, inkstų, lytinių ir kitų svarbių organų veikla, nėštumo eiga, bet ir elgesys, intelektas, grožis.

Jeigu skydliaukės darbas sulėtėja, vargina bendras silpnumas, mieguistumas, depresija, šalčio jausmas, didėja svoris, sausėja oda, slenka plaukai, lūžinėja nagai, užkietėja viduriai, sutrinka menstruacijos, silpsta lytinis potraukis ir kt.

Kai skydliaukė hormonų gamina per daug, ilgainiui išryškėja tokie požymiai: dirglumas, energijos antplūdžiai, jautrumas karščiui, padidėjęs prakaitavimas, nuovargis, širdies permušimai, svorio kritimas, viduriavimas, miego sutrikimas ir kt.

Dažnai žmogus jaučiasi dar sveikas, o liaukos pokyčiai jau vyksta. Anksti pastebėti skydliaukės hormonų sutrikimą leidžia tik pažangūs kraujo tyrimai.

Oro tarša gali didinti ir klastingojo prostatos vėžio riziką. Ši mirtinai pavojinga vyrus užklumpanti liga iš pradžių nerodo aiškių požymių. Apie prostatos vėžį anksti įspėja PSA kiekio kraujyje tyrimas. Tuomet dar įmanoma išsaugoti ne tik gyvybę, bet ir vyriškumą.

Lengviau gyventi, kai žinai, kad tavo kraujo tyrimo atsakymas yra geras!

————

AKCIJA! daug pigiau išsitirkite skydliaukės hormonus ir prostatą – PSA, laisvą PSA MEDICINA PRACTICA laboratorijoje. Akcija – iki vasario pab. Iš anksto registruotis nereikia. NEMOKAMAS KRAUJO PAĖMIMAS!

Interneto svetainė: https://medicinapractica.lt/skydliauke-ir-prostata/