Sveikas maistas: paprasti būdai, kaip planuoti, mėgautis ir laikytis ImuPro dietos

 

Ruoškite patiekalus patys.
Ruošdami patiekalus ir maitindamiesi namuose galite padėti sau,  nes visada žinosite ką valgote.

Darykite teisingus sprendimus.
Netoleruojamus produktus svarbu pakeisti jums sveikomis alternatyvomis. Pavojingus trans-riebalus pakeiskite sveikais riebalais. Darykite teigiamą poveikį jūsų sveikatai ir nuotaikai.

Vietoj to, kad jūs skaičiuotumėte kalorijas, pagalvokite apie savo mitybą. Sutelkite dėmesį į tai, kaip išvengti supakuotų ir perdirbtų maisto produktų ir pasirinkite šviežius produktus.

Skaitykite etiketes.
Svarbu žinoti, kas yra jūsų maiste, nes gamintojai dažnai slepia didelius cukraus ar nesveikų riebalų kiekius supakuotuose maisto produktuose, net tuose maisto produktuose, kurie kaip teigiama yra sveiki.

Atkreipkite dėmesį, kaip jaučiatės pavalgę.
Tai padės ugdyti sveikus ir  naujus įpročius. Kuo sveikesnį  maistą jūs valgysite, tuo geriau jausitės po valgio. Kuo daugiau valgote riebaus maisto, tuo labiau tikėtina, kad jūs jausitės nepatogiai,  jums trūks energijos.

Gerkite daug vandens.
Vanduo padeda pašalinti toksinus iš organizmo. Daugelis mūsų tikrai dehidratuojame, nes nepakankamai geriame vandens. Tuomet jaučiame nuovargį, neturime energijos ir skundžiamės galvos skausmais. Tad nejauskite troškulio,  gerkite pakankamai vandens ir tai  padės jums jaustis sveikesniems.