„Tikrieji priešai“ yra antigenai, pavyzdžiui virusai, bakterijos, grybeliai, parazitai, kurie žmogaus organizme gali daugintis ir plisti, taip sukeldami sveikatos sutrikimus.

„Netikri priešai“ yra antigenai, kuriuos imuninė sistema atpažįsta kaip svetimus. Jie nesugeba organizme daugintis, bet daro tiesioginę žalą sveikatai. Pavyzdžiui maistas, žiedadulkės ir (arba) autoantigenai.

Imuninė sistema turi tik tam tikrą imuninio atsako pajėgumą. Jei imuninė sistema yra nuolat kurstoma „netikrų priešų“, jos gebėjimas kovoti su „tikraisiais priešais“ sutrinka. Tuomet žmogus gali dažniau sirgti įvairiomis infekcijomis ar autoimuninės ligomis. Vaizdžiai imuninę sistemą galima palyginti su kariuomene. Jei vienu metu yra puolama daug priešų įvairiuose frontuose, pergalė yra mažiau tikėtina nei tuo atveju, jei kovojama tik viename fronte.

Kaip ImuPro gali sustiprinti imunitetą

ImuPro identifikuoja „netikrus priešus“, tuos su kuriais susiduriate kasdien – vartojamais maisto produktais. Jei imuninė sistema nuolat kovoja su šiais maisto produktais, tai apriboja organizmo išteklius kovoti su infekcijos sukėlėjais. Vengiant ir nevartojant “netinkamų priešų” – maisto produktų, imuninė sistema nebus eikvojama. Taip imuninė sistema bus sustiprinta ir gebės kovoti su „tikraisiais priešais“, tokiais kaip virusai, bakterijos.