Uždelsta alerginė reakcija į maistą ir odos problemos

Ar jus vargina odos niežėjimas, dilgėlinė, žvynelinė ar aknė? Ar pavargote nuo stipriai veikiančių vaistų, sukeliančių sunkų nepageidaujamą poveikį? Ar norite suprasti savo negalavimų priežastį? Ar ieškote ilgalaikį palengvėjimą užtikrinančios priemonės? ImuPro gali būti atsakymas!

Šiuos lėtinius nusiskundimus gali sukelti uždelsta alergija maistui – net jei valgote „sveiką” maistą! Kaip teigia pavadinimas, uždelstos alergijos maistui simptomai pasireiškia praėjus kelioms valandoms ar net dienoms po maisto suvartojimo. Uždelstos alergijos maistui tyrimas gali padėti nustatyti individualius alergiją išprovokuojančius maisto produktus.

Pakeiskite mitybą, atsikratykite dermatito ar egzemos ir susigrąžinkite sveiką bei spindinčią odą valgydami tinkamą maistą! 

SUSIRŪPINUSIOS MAMOS SĖKMĖS ISTORIJA

Ponia F. C., Adriano mama, Prancūzija:

„Mano sūnui egzema pasireiškė nuo dviejų su puse mėnesio amžiaus.“

„Norėčiau pasidalyti savo asmenine patirtimi, kuri, tikiuosi, jums padės. Mano sūnui egzema pasireiškė nuo dviejų su puse mėnesio amžiaus. Pirmiausia egzema atsirado ant pilvelio, o vėliau išplito beveik po visą kūnelį, išskyrus vystyklų dengiamą sritį ir veidą. Kai sūnus buvo penkerių mėnesių amžiaus, ši krizė buvo pasiekusi piką. Egzema šlapiavo, luposi, oda buvo sunkiai pažeista. Jam niežtėjo ir vaikas nusikasydavo odą iki kraujo. Konsultavomės su įvairiais gydytojais, kol suradome tinkamą. Iš tiesų, mes atsisakėme gydytis nuo egzemos kortizonu – labai troškome nustatyti priežastį ir, kiek įmanoma, gydytis natūraliomis priemonėmis. Tuomet sužinojau, kad yra tyrimas, vadinamas „ImuPro“, kurio pagalba galima nustatyti IgG klasės antikūnus iki 270 maisto produktų. Tyrimas buvo atliktas mūsų sūnui ir jam diagnozuota įvairaus masto alergija 88 maisto produktams. Jis netoleruoja daugumos vaisių ir daržovių, o taip pat kviečių ir bulvių. Atsižvelgdami į rezultatus pakeitėme sūnaus, o taip pat ir mano mitybą, nes aš vis dar žindau. Jau po kelių dienų bėrimas pradėjo nykti. Tikrą pagerėjimą pastebėjome po 2–3 savaičių. Be to, galiausiai galėjome miegoti visą naktį (sulaukę 10 mėn. amžiaus), išdygo du dantukai.

NUSTATYKITE, KOKIE MAISTO PRODUKTAI JUMS SUKELIA PROBLEMŲ

Sūnus pradėjo sėdėti ir ropoti. Po pusantro mėnesio bėrimas ant pilvelio visiškai išnyko, liko tik keli bėrimo elementai alkūnių ir kelių linkiuose. Jie nesukelia niežėjimo. Nors mes sulaukėme ypatingo pagerėjimo ir galbūt tai yra sutapimas, tačiau aš sutapimais netikiu.“ Jei jums pasireiškė kokių nors šiame pranešime minėtų simptomų, prašome pirmiausia pasitarti su gydytoju.

Pastaba: IgG lemiamos maisto alergijos nereikėtų painioti su klasikine maisto alergija (I-ojo tipo). Jei jums pasireiškė I-ojo tipo alergija, jūsų imuninė sistema gamina IgE antikūnus. Šie antikūnai gali sukelti ūminę alerginę reakciją. ImuPro neaptinka IgE maisto alergijos.

JŪSŲ GALIMYBĖS SU „IMUPRO“

Su ImuPro Basic galima ištirti reakciją į 90 svarbiausių maisto produktų. Kartu su nedelsiant pateikiama išsamia ataskaita ir tiksliais rezultatais gausite individualias mitybos gaires su asmeninėmis rekomendacijomis 4 dienų mitybos ciklui. Su ImuPro Complete tyrimas galima ištirti reakciją į 270 atskirų maisto produktų ir papildų (įskaitant reakciją į 90 maisto produktų, įvertinamą su ImuPro Basic). Atsižvelgiant į gautus rezultatus, jūsų mitybą galima keisti labai selektyviai. Tai reiškia, kad 4 dienų mitybos ciklui jums bus pasiūlyta daug įvairių alternatyvų. Su ImuPro Complete jums greitai bus pateikta išsami ataskaita ir tikslūs rezultatai bei asmeninės mitybos gairės, kuriomis vadovausitės keisdami savo mitybą. Jūsų rezultatų pakete taip pat bus individualios rekomendacijos 4 dienų mitybos ciklui ir kulinarinių receptų knyga, specialiai pritaikyta jūsų IgG reakcijos nesukeliantiems maisto produktams. Apsilankę interneto svetainėje www.imupro.com rasite informacijos apie produktus, kuriuos galima ištirti kiekvienu ImuPro tyrimu.

MITYBA GALI TURĖTI DIDELĖS ĮTAKOS JŪSŲ ODAI

Mes rekomenduojame ImuPro:

ImuPro yra labai patikimas ir labai tikslus tyrimas diagnozuoti uždelstą alergiją maistui kartu su unikaliomis po tyrimo pateikiamomis rekomendacijomis. Sužinokite, kas sukelia jūsų odos problemas su ImuPro! Atliktas tyrimas gali padėti jums sužinoti, ar odos problemos yra susijusios su maistu.

Jūsų valgomas maistas gali turėti įtakos jūsų odai.

Mityba gali būti svarbi odos būklių atsiradimo priežastimi bei svarbus veiksnys jas valdant.

ImuPro gali būti atsakymas rūpinantis odos sveikata.