Prieš Rugsėjo 1-ąją savo vaiko sveikatą profilaktiškai patikrinkite ne dėl „varnelės“. Atlikite išsamesnius kraujo bei šlapimo tyrimus, kurie padeda nustatyti dar tik prasidedančią ligą. Dabar pasinaudokite ypatingu „Medicina practica“ laboratorijos pasiūlymu!

Jeigu gydytojas vaiko sveikatą įvertina tik „iš akies“, užsimezgusi lėtinė liga gali likti nepastebėta. Gerai žinoma, kad diagnozė net 70–90 proc. priklauso nuo medicininių tyrimų.

Neatlikus bent bendro kraujo tyrimo neturėtų būti kalbos apie sveikatos patikrą. Tačiau ir jo gali nepakakti. Štai bendras kraujo tyrimas parodo dažną vaikų susirgimą – geležies stokos anemiją – tik tada, kai ji įsisenėja. Šios mažakraujystės pradžią bei jos slaptą formą atskleidžia tik feritino tyrimas.

Todėl „Medicina practica“ laboratorija pasiūlė kokybiškiau patikrinti vaikų sveikatą – sudarė 7 tyrimų komplektą, kuris akcijos metu atliekamas daug pigiau.

Tik vieną kartą paėmus kraujo iš venos atliekami bendras kraujo (atskaitos taškas), bendras baltymo (bendra organizmo, mitybos būklė, patinimai), gliukozės (energijos šaltinio rodiklis, cukrinis diabetas), kalcio (kaulų būklė), feritino (geležies stokos anemija), vitamino D (imuninė sistema) tyrimai. Ištyrus šlapimą įvertinama inkstų ir šlapimo takų veikla.

Taip pat labai svarbu išsitirti dėl pavojingosios tuberkuliozės, kuria Lietuvoje suserga vis daugiau vaikų. Pradedantiesiems lankyti mokyklą atliekamas tuberkulino testas, bet jis gali suklaidinti.

„Medicina practica“ laboratorijoje paėmus kraujo laboratorijoje akcijos metu daug pigiau atliekamas tiksliausias latentinės tuberkuliozės testas „QuantiFERON-TB Gold plus“, kuris nesukelia šalutinio poveikio, o atsakymas gaunamas greitai.

Dėl savo vaiko sveikatos pasistenkite daugiau!