Skip to main content

Protarpinio badavimo, angliavandenių, baltymų, riebalų, sulčių, Dash, Fast 800 ir kitas įvairiausias dietas išbando daugybė žmonių. Moksliškai pagrįsta ir tinkamai pasirinkta dieta gali suteikti naudos sveikatai, tačiau jos besilaikantiesiems būtina žinoti, kiek subalansuota yra jų mitybą, ar neprarasti pagrindiniai mikroelementai, vitaminai.

Į visus šiuos klausimus atsako ištyrimo programa besilaikantiems dietos. Paėmus kraujo ištiriama kraujo ląstelės, homocisteino, kreatinino, feritino, gliukozės, kalcio, kalio, magnio, natrio, vitamino D, kreatinino kiekis. Taip pat atliekama lipidograma, kuri parodo cholesterolio dalių ir trigliceridų koncentraciją.

Labai rekomenduojama išsitirti, jei dietos laikomasi ilgą laiką – tris ar daugiau mėnesių. Išsitirti verta ir paauglėms, linkusioms į bulimiją ir anoreksiją

Amerikos medikų asociacijos žurnale JAMA paskelbto tyrimo duomenys parodė, kad nesubalansuotas kai kurių pagrindinių maisto produktų bei medžiagų vartojimas gali stipriai didinti širdies ligų, insulto, 2 tipo diabeto riziką.

Tyrimai:

 1. Aterogeniškumo indeksas
 2. Bendras hematologinis tyrimas
 3. Cholesterolis
 4. DTL cholesterolis
 5. Feritinas
 6. Fosforas
 7. Gliukozė
 8. Glomerulų filtracijos greitis eGFR (CKD-EPI)
 9. Homocisteinas
 10. Kalcis
 11. Kalis
 12. Kreatininas
 13. Magnis
 14. MTL cholesterolis
 15. Natris
 16. Ne DTL cholesterolis
 17. Triacilgliceroliai
 18. Vitaminas D

Kaina 104,00 Eur