Skip to main content
ImuPro Complete (270 produktų + Candida)

ImuPro Complete (270 produktų + Candida)

440,00 

Aprašymas

ImuPro Complete ištiria 270 maisto produktų ir maisto priedų (tarp jų ir ImuPro Basic 90 produktų). Šis tyrimas ištiria ne tik įprastas mėsos rūšis, daržoves, vaisius, grūdus, pieną, kiaušinius, bet ir šių produktų alternatyvas bei egzotinius produktus.

Papildomai ištiriama daugelis prieskonių, arbata, kava, vynas, tirštikliai, saldikliai, konservantai. Mityba keičiama atsižvelgus į tyrimo rezultatus. Pacientas gaus tikslų tyrimo rezultatą su išsamia ataskaita ir individualiomis 4-ių dienų rotacijos principo rekomendacijomis.

4-ių dienų rotacijos rekomendacijos ir receptų sąrašas parengiamas individualiai pagal tyrimo rezultatus. Ataskaita gali būti pateikiama lietuvių, anglų bei rusų kalbomis, o receptų sąrašas anglų arba rusų kalba.

  • Išsami tikslių rezultatų ataskaita ištirtiems maisto produktams paprasta ir aiškia forma
  • Individualus mitybos gidas
  • Individualiai parengtas receptų sąrašas

Patvirtintų tarptautinių standartų IgG tyrimų rezultatams įvertinti nėra, reikšmės vertinamos kaip rekomendacijos mitybos planui sudaryti.

Padidėjusio jautrumo maistui tyrimai neįtraukti į Lietuvos sveikatos apsaugos sistemos alergijos diagnostikos algoritmą.

Prieš keičiant savo mitybą rekomenduojama pasitarti su savo gydytoju arba dietologu.

AKTUALI INFORMACIJA

Sėkmės istorija
Renata Mlynska, Vilnius: Dėl sveikatos sutrikimų maždaug prieš metus nusprendžiau išsitirti ir išsiaiškinti, kurie maisto produktai man yra netinkami. Vargino – nuolatinis pilvo pūtimas, energijos...
Lėtinės uždegiminės ligos ir DŽS

Kodėl ImuPro padeda pacientams, sergantiems (angl. k. IBS) DŽS dirgliosios žarnos sindromu ir Krono liga. Dirgliosios žarnos sindromas (IBS) ir Krono liga -abi ligos be aiškios kilmės. Abi turi  simptomus,…