Lėtinė alergija maistui ir depresija

Lėtinės alergijos maistui simptomatika gali pasireikšti tik po kelių dienų, todėl patys pacientai ir net sveikatos priežiūros specialistai negali nustatyti konkretaus ryšio tarp maisto ir negalavimo. Tokia situacija tikrai nedžiugina, nes dažnai elgesys sutrinka ir susergama depresija pasireiškus uždegiminius procesus sukeliančiai lėtinei alergijai maistui. Dažnai valgomi nenustatyti netoleruojami maisto produktai slopina gydomųjų priemonių veiksmingumą.

Su lėtine alergija maistui susiję šie simptomai ir negalavimai:

aktyvumo ir dėmesio sutrikimai, nerimo jausmas, autizmas, lėtinio nuovargio sindromas, depresija, su nerimu susijęs galvos svaigimas, hiperaktyvumas, mieguistumas, priešmenstruacinis sindromas, stresas ir (arba) įtampa, asmens savivertei įtakos turintis storėjimas arba lieknėjimas.

Kaip lėtinė alergija maistui ir uždegimas konkrečiai prisideda prie elgesio sutrikimų ir depresijos?

Ryšys tarp streso, uždegimo ir negalavimo yra nustatytas moksliniais tyrimais. Serotoninas yra pagrindinis laimės hormonas. Nuolatinį stresą ir uždegimą patiriančiame organizme sutrinka serotonino gamyba, ilgainiui pritrūksta šio hormono, todėl susergama depresija ir (arba) sutrinka miegas.

Labai paplitę savo sudėtyje glitimo turintys ir pieno produktai sudaro kasdienės daugelio žmonių mitybos dalį. Nustatyta, kad daugelis pieno baltymų fragmentų veikia kaip opiatai. Karvių piene ir glitime esantys opiatų fragmentai gali turėti tiesioginį su lėtiniu uždegimu susijusį poveikį smegenims ir taip sukelti aktyvumo ir dėmesio sutrikimus, nerimą, bipolinį sutrikimą ir (arba) autizmą.

Kiti dažnai vartojami reakcijas sukeliantys netoleruojami maisto produktai yra, pavyzdžiui, ant medžių augantys riešutai, žemės riešutai, vištų kiaušiniai, sojų pupelės ir mielės. Daugelis iš mūsų šiuos produktus galime saugiai vartoti ir jie nekelia grėsmės, tačiau, pasireiškus bet kokiems elgesio sutrikimams arba depresijai, šie arba kiti reguliariai vartojami maisto produktai gali pasunkinti, sustiprinti simptomus arba net juos sukelti.

Kaip galite nustatyti maisto produktus, sukeliančius uždegimines reakcijas jūsų organizme?

IgG yra mūsų pačių imuninės sistemos gaminamas apsauginis (gynybinis) baltymas, kuris prisijungia prie svetimkūnio, vadinamojo antigeno. Antigenas atpažįstamas kaip svetima, invazinė medžiaga, kelianti grėsmę organizmui. Mūsų organizmui atpažinus tokį „įsibrovėlį“, prasideda uždegiminis grandininis atsakas, kuriuo organizmas siekia sunaikinti konkretų antigeną.

„ImuPro“ – tai:

  • itin modernus ir patikimas IgG tyrimas konkretiems maisto produktams ir kelias sveikesnio gyvenimo link;
  • šis tyrimas turėtų pakeisti mitybą taip, kad išvengtumėte visų maisto produktų, sukeliančių arba skatinančių uždegiminius procesus jūsų organizme.

Sužinokite daugiau apie netoleruojamus maisto produktus nustačius IgG kiekį. Ar esate tam pasirengę?

Išmėginote „viską“, tačiau depresija arba kiti elgesio sutrikimai vis dar nesiliauja jūsų varginti?

Atlikite „ImuPro“ tyrimą ir vadovaukitės šio tyrimo rezultatais pagrįsta mitybos režimo koncepcija. Informacija, kurią sužinosite, leis jums žengti keliu, vedančiu geresnės bendrosios savijautos link.