Anželika, „Kelionių skonis“ fotografė

ImuPro Complete tyrimą dariausi dėl ne vienerius metus kankinusių stiprių galvos skausmų, kurių nenumalšindavo jokie vaistai.

Tyrimas parodė padidėjusį jautrumą 60 produktų. Tai buvo pieno produktai, kiaušiniai, visos riebiosios žuvys, dauguma riešutų, kai kurie vaisiai, daržovės, prieskoniai. Nustebino tai, kad mano organizmas toleruoja visus gliuteno turinčius grūdus, išskyrus miežius. Atkreipiau dėmesį, kad organizmas netoleruoja produktų, kurių nemėgstu nuo vaikystės – pieno, medaus, baravykų, briuselio kopūstų.

Be tyrimo rezultatų gavau ir išsamias rekomendacijas – mitybos gaires, patarimus, kuo pakeisti netinkamus man produktus, tad viską perskaičiusi ir pasikonsultavusi su specialiste, ėmiau keisti savo mitybą. Pradžioje tam reikėjo skirti kiek daugiau laiko nei įprastai: teko įdėmiau skaityti perkamų produktų sudėtį, susidėlioti kelių dienų mitybos planą, pakeisti kai kuriuos mitybos įpročius. Atsisakyti netoleruotinų produktų nebuvo sudėtinga, pradžioje gal kiek sunkiau buvo išsiversti be kiaušinių, bet atradau kitus produktus, naujus patiekalus ir skonius.

Pakeitusi mitybą, besilaikydama rekomendacijų, jau po savaitės pastebėjau, kad manęs nebekankina galvos skausmai. Tiesą sakant, nesitikėjau tokių greitų rezultatų! Po kurio laiko dingo ir kiti negalavimai, kurie vargino ne vienerius metus ir su kuriais jau buvau susigyvenusi – nebevargino chroniška sloga, pilvo skausmai, susitvarkė žarnyno veikla, praėjo 15 metų kankinęs neramių kojų sindromas, dingo po valgymo prasidėdavęs kosulys (pasirodo, kosulį sukeldavo juodieji pipirai). Per pastarąjį dešimtmetį dažnai tekdavo daryti kraujo tyrimus ir jie visuomet rodydavo uždegimą. Kai pakeičiau mitybą, po pusmečio kraujo tyrimai neberodė jokio uždegimo. Taip pat kosmetologė, nežinodama, kad atsisakiau netoleruojamų produktų, pastebėjo, kad pagerėjo mano odos būklė – ji tapo elastingesnė, dingo sausos dėmės. Visi šie pasikeitimai rodo, kad daugelio mano negalavimų priežastis tebuvo netinkamų man produktų vartojimas.

Kažkada teko darytis ir kitus maisto netoleravimo tyrimus, bet jie nepasitvirtino ir nedavė tokių gerų rezultatų, tad vardan geros sveikatos ir kokybiško gyvenimo, tikrai verta atlikti ImuPro Complete tyrimą.